رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۴ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 6 May

به گزارش جامعه نیوز:  تشکیل کمیته‌های مانع‌زدایی و پشتیبانی از واحدهای تولیدی سمنان به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، علیرضا شریفی‌نژاد بعدازظهر امروز در نشست ویدئوکنفرانسی کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان در سالن یادگار امام (ره) استانداری سمنان اظهار کرد: کمیته‌های مانع‌زدایی و پشتیبانی از واحدهای تولیدی و صنعتی استان سمنان باهدف […]

به گزارش جامعه نیوز:

 تشکیل کمیته‌های مانع‌زدایی و پشتیبانی از واحدهای تولیدی سمنان

به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، علیرضا شریفی‌نژاد بعدازظهر امروز در نشست ویدئوکنفرانسی کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان در سالن یادگار امام (ره) استانداری سمنان اظهار کرد: کمیته‌های مانع‌زدایی و پشتیبانی از واحدهای تولیدی و صنعتی استان سمنان باهدف تحقق شعار سال تشکیل می‌شود.

وی افزود: بر اساس ماده ۱۱ قانون بهبود فضای کسب و کار تعاملات اتاق بازرگانی و دستگاه‌های اجرایی استان سمنان باهدف گره‌گشایی از مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی افزایش یابد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان خاطرنشان کرد: در ماده ۴ قانون بهبود فضای کسب و کار در ارتباط با تعیین فصلی و سالانه شاخص‌های کسب و کار و اقتصادی یادآوری شده و اتاق بازرگانی برای تدوین این شاخص‌ها با دستگاه‌های اجرایی همکاری کند.

شریفی‌نژاد تصریح کرد: کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید باید در خدمت فعالان اقتصادی و واحدهای تولیدی و صنعتی باشد و کمیته‌های مانع زدایی و پشتیبانی از بخش تولید در استان سمنان تشکیل خواهد شد.

وی اضافه کرد: بازخورد اقدامات انجام‌شده در سال گذشته در بخش تولید و صنعت استان تفکیک و برای بهبود روند کار اقدامات لازم صورت گیرد.

انتهای پیام/۲۵۶۸/س/


این خبر را هم ببینید:  دعوت پرتغال و یونان از تیم ملی بسکتبال برای برگزاری بازی دوستانه

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها