رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 104 خبر


  • دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹
  • الإثنين ۹ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Monday 26 October
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  تشکیل کارگروه مجلس برای بررسی جذب آموزشیاران نهضت حبیب الله دهمرده نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: در ارتباط با جذب آموزشیاران نهضت از سال ۹۲ به بعد هنوز تصمیمی برای جذب این گروه اتخاذ نشده است. وی افزود: البته این به […]

به گزارش جامعه نیوز:

 تشکیل کارگروه مجلس برای بررسی جذب آموزشیاران نهضت

حبیب الله دهمرده نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: در ارتباط با جذب آموزشیاران نهضت از سال ۹۲ به بعد هنوز تصمیمی برای جذب این گروه اتخاذ نشده است.

وی افزود: البته این به معنای آن نیست که هیچ اقدامی برای جذب این گروه در حال انجام نیست، بلکه این موضوع در حال پیگیری است اما هنوز به نتیجه‌ای نرسیده است.

نماینده مردم زابل در مجلس اظهار داشت: الان نه می‌توان گفت بنایی بر جذب این گروه نیست و نه می‌توان گفت تصمیمی در این باره اتخاذ شده است.

دهمراه خاطرنشان کرد: کارگروهی به منظور بررسی موضوع جذب این تعداد از آموزشیاران نهضت تشکیل شده و دنبال راهکاری برای جذب آنهاست.

وی در پایان گفت: به محض حصول نتیجه در این باره این موضوع را به اطلاع عموم خواهیم رساند و ما تمام تلاش خود را برای رسیدن به یک راهکار در این زمینه داریم.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها