رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 14 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  تشکیل کارگروه مجلس برای بررسی جذب آموزشیاران نهضت سوادآموزی حبیب الله دهمرده نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: در ارتباط با جذب آموزشیاران نهضت از سال ۹۲ به بعد هنوز تصمیمی برای جذب این گروه اتخاذ نشده است. وی افزود: البته این […]

به گزارش جامعه نیوز:

 تشکیل کارگروه مجلس برای بررسی جذب آموزشیاران نهضت سوادآموزی

حبیب الله دهمرده نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: در ارتباط با جذب آموزشیاران نهضت از سال ۹۲ به بعد هنوز تصمیمی برای جذب این گروه اتخاذ نشده است.

وی افزود: البته این به معنای آن نیست که هیچ اقدامی برای جذب این گروه در حال انجام نیست، بلکه این موضوع در حال پیگیری است اما هنوز به نتیجه‌ای نرسیده است.

نماینده مردم زابل در مجلس اظهار داشت: الان نه می‌توان گفت بنایی بر جذب این گروه نیست و نه می‌توان گفت تصمیمی در این باره اتخاذ شده است.

دهمراه خاطرنشان کرد: کارگروهی به منظور بررسی موضوع جذب این تعداد از آموزشیاران نهضت تشکیل شده و دنبال راهکاری برای جذب آنهاست.

وی در پایان گفت: به محض حصول نتیجه در این باره این موضوع را به اطلاع عموم خواهیم رساند و ما تمام تلاش خود را برای رسیدن به یک راهکار در این زمینه داریم.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌


این خبر را هم ببینید:  مهمترین جهاد امام خمینی (ره) مبارزه با نظام استکباری بود

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها