رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 51 خبر


  • یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
  • الأحد ۲ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Sunday 20 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  تشریح جزئیات جلسه غیرعلنی مجلس برای سوال از وزیر کار/وعده سازمان برنامه برای اصلاح بودجه احمد علیرضا بیگی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، در تشریح جزئیات نشست غیرعلنی مجلس در جریان سؤال از وزیر کار گفت: ابتدا آقای مصری نماینده مردم کرمانشاه […]

به گزارش جامعه نیوز:

 تشریح جزئیات جلسه غیرعلنی مجلس برای سوال از وزیر کار/وعده سازمان برنامه برای اصلاح بودجه

احمد علیرضا بیگی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، در تشریح جزئیات نشست غیرعلنی مجلس در جریان سؤال از وزیر کار گفت: ابتدا آقای مصری نماینده مردم کرمانشاه سؤال خود را درباره علت عدم افزایش مستمری مددجویان کمیته امداد و بهزیستی با وجود در تصریح این موضوع در قانون بودجه سال ۹۹ مطرح کرد.

وی افزود: بودجه مربوط به مستمری مددجویان کمیته امداد و بهزیستی ۷ هزار میلیارد تومان بود که در بودجه سال ۹۹ بنا شد این میزان به ۸۴۰۰ میلیارد تومان افزایش پیدا کند و مستمری مددجویان این نهادهای حمایتی به میزان ۲۰ درصد اضافه شود.

نماینده مردم تبریز در مجلس اضافه کرد: متأسفانه دولت با انگیزه‌های انتخاباتی به جای این که میزان مستمری مددجویان را افزایش دهد، تعداد مستمری‌بگیران را افزایش داده و قانون را درست اجرا نکرده است.

علیرضا بیگی خاطرنشان کرد: وزیر کار در پاسخ به سؤال نماینده کرمانشاه عنوان کرد که قانون بودجه در این باره ابهام داشته و صراحت نداشته است و به همین خاطر سازمان بودجه اشتباها به این شکل قانون را اجرا کرده است.

وی افزود: آقای مصری در این جلسه در پاسخ به وزیر گفت شما با توجه به در پیش بودن انتخابات و با انگیزه انتخاباتی این کار را کردید و اگر قانون ابهام داشت باید سؤال می‌کردید.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در نهایت به خاطر این که رئیس سازمان بودجه کتبا اعلام کرد که اصلاحات لازم در اجرای قانون بودجه در مورد افزایش مستمری مددجویان کمیته امداد و بهزیستی اعمال خواهد کرد و مستمری آنها را افزایش خواهد داد، سؤال از وزیر کار به رأی گذاشته نشد.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها