رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأحد ۲۷ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 9 May

به گزارش جامعه نیوز:  تشریح برنامه‌های انتخاباتی بسیج اساتید دانشگاه آزاد / انتشار کتاب دولت جوانان حزب اللهی به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، جلسه مسئولین کانون های بسیج اساتید مراکز استان های دانشگاه آزاد اسلامی که بصورت وبیناری و با حضور اعضای شورای مرکزی و کانون های استان تهران برگزار شد. هاشمی رئیس بسیج […]

به گزارش جامعه نیوز:

 تشریح برنامه‌های انتخاباتی بسیج اساتید دانشگاه آزاد / انتشار کتاب دولت جوانان حزب اللهی

به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، جلسه مسئولین کانون های بسیج اساتید مراکز استان های دانشگاه آزاد اسلامی که بصورت وبیناری و با حضور اعضای شورای مرکزی و کانون های استان تهران برگزار شد.

هاشمی رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی در این نشست ضمن تشریح برنامه های بسیج اساتید به سیاست های انتخاباتی این نهاد اشاره کرد و گفت: در فصل اول سال هیچ اولویتی بالاتر و مهمتر از انتخابات برای بسیج اساتید نخواهد بود و همه کانون ها در سراسر کشور باید برنامه های خود را متناسب و با رویکرد انتخاباتی تنظیم و اجرایی کنند.

رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی به چگونگی فعالیت های انتخاباتی و ظرفیت کانون های استادی اشاره کرد و گفت: کارگاه ها، دوره ها و جلسات حلقه های صالحین بهترین بستر برای تبیین مفاهیم انقلاب و شاخص های دولت جوان حزب‌اللهی و همچنین رفع شبهات مطرح شده در فضای جامعه می‌تواند باشد فلذا اگر هر استاد بسیجی هر روز یک محتوا ولو به اندازه یک یا چند جمله تولید کند بسیاری از شبهات مرتفع و مشارکت مسئولانه و حداکثری اتفاق خواهد افتاد.  

هاشمی در ادامه به راه اندازی شبکه سخنرانان و تولید محتوا در سطح کانون های سراسر کشور اشاره کرد و گفت: شبکه سخنرانان نهضت استادی بسیج در سطح کشور شبکه قابل ملاحظه‌ای است و برای جریان سازی و گفتمان سازی از همه ظرفیت موجود باید برای حضور حداکثری استفاده تا انشاء الله گفتمان غالب در کشور گفتمان جریان انقلابی و دولت حزب اللهی باشد.

این خبر را هم ببینید:  پشت پرده اتفاقات باورنکردنی در تیم ملی فوتبال ساحلی/تیم خانوادگی درست کرده‌اند/روایت عجیب از رای احمدزاده به علی کریمی

رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی به ایجاد شورای سیاست گذاری انتخاباتی و اهداف آن اشاره کرد و افزود: شورای سیاستگذاری انتخاباتی بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی متشکل از مسئولان کانون‌های استانی است و برای تحقق اهداف پیش بینی شده بصورت منظم و هفتگی جلساتی این شورا و کمیته های مربوطه باید برگزار و خروجی جلسات بصورت هفتگی اجرایی و عملیاتی خواهد شد. ساز و کار شورای سیاستگذاری در بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی در راستای شورای سیاست گذاری سازمان بسیج اساتید کشور است.

هاشمی در پایان به انتشار کتاب دولت جوانان حزب اللهی اشاره کرد و اظهار داشت: الحمد لله با پیگیری  انجام شده کتاب دولت جوانان حزب اللهی در تیراژ ۱۰ هزار جلد منتشر شده و آماده توزیع و استفاده همه اقشار و نهادهای مختلف برای تبیین و گفتمان سازی دولت جوان حزب اللهی است.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها