رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 486 خبر


  • یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأحد ۴ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 16 May

به گزارش جامعه نیوز:  تشدید مقررات ضدجاسوسی برای شرکت‌های چینی به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، وزارت امنیت داخلی چین  به منظور تشدید مبارزه با فعالیت جاسوس‌های خارجی در شرکت‌ها و سازمان‌های این کشور، مقررات جدیدی را تنظیم کرد. به نوشته روزنامه «گاردین»، طبق این مقررات جدید، احزاب و ارگان‌های ملی، گروه‌های اجتماعی و شرکت‌ها و […]

به گزارش جامعه نیوز:

 تشدید مقررات ضدجاسوسی برای شرکت‌های چینی

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، وزارت امنیت داخلی چین  به منظور تشدید مبارزه با فعالیت جاسوس‌های خارجی در شرکت‌ها و سازمان‌های این کشور، مقررات جدیدی را تنظیم کرد.

به نوشته روزنامه «گاردین»، طبق این مقررات جدید، احزاب و ارگان‌های ملی، گروه‌های اجتماعی و شرکت‌ها و موسسات دولتی باید مسئولیت مقابله با فعالیت‌های جاسوسی درون این نهادها را بر عهده گیرند.

بر این اساس، وزارت امنیت خارجی چین در همکاری با سازمان‌های دولتی، لیستی از گروه‌های مشکوک به انجام فعالیت‌های جاسوسی برای دیگر کشورها را تنظیم می‌کند تا اقداماتی علیه آن‌ها ترتیب داده شود.

یک مقام امنیتی چین در این‌باره به خبرگزاری «شینهوآ» گفت، این مقررات جدید در پاسخ به تشدید نفوذ آژانس‌های جاسوسی خارجی و «نیروهای متخاصم» به داخل چین تنظیم شده‌اند.

این در حالی است که دولت انگلیس که روسیه و چین را به فعالیت‌های جاسوسی در این کشور متهم می‌کند، قصد دارد در آینده نزدیک یک قانون ضد جاسوسی قدیمی را فعال کرده و فهرستی از افرادی که برای دولت‌های خارجی کار می‌کنند، تهیه کند.

انتهای پیام/م


این خبر را هم ببینید:  تحول محتشم تبریز/‌تیمی که دیگر رحم نمی‌کند

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها