رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 433 خبر


  • جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 14 May

به گزارش جامعه نیوز:  تسهیلات۱۲ میلیارد تومانی «کرونا پلاس»برای جلوگیری از تعطیلی بازار استارتاپ‌ها در ایام کرونا به گزارش گروه علم و پیشرفت خبرگزاری فارس به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری،این حمایت‌ها از سوی ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی  و ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش‌بنیان به بیش از ۱۸۰ استارتاپ ارائه شده است. همچنین […]

به گزارش جامعه نیوز:

 تسهیلات۱۲ میلیارد تومانی «کرونا پلاس»برای جلوگیری از تعطیلی بازار استارتاپ‌ها در ایام کرونا

به گزارش گروه علم و پیشرفت خبرگزاری فارس به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری،این حمایت‌ها از سوی ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی  و ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش‌بنیان به بیش از ۱۸۰ استارتاپ ارائه شده است. همچنین بیش از ۳ میلیارد خدمت هم به ۱۷۰ استارتاپ ارائه شد تا بتوانند گامی برای توسعه محصول، بازار و زیرساخت‌های خود بردارند. حمایتی در قالب کمپین کرونا پلاس که از ابتدایی‌ترین روزهای شیوع کرونا شکل گرفت.

در پویش کرونا پلاس راه حل‌های فناورانه توسط استارتاپ‌ها ارائه می‌شود. البته در این پویش هدف حمایت از ایده‌ها نیست بلکه راه حل‌هایی که مدت زمان کمی برای گسترش و توسعه نیاز دارند حمایت می‌شوند. این حمایت‌ها نیز متنوع است و از حمایت مالی تا ایجاد زیرساخت را دربرمی‌گیرد. پس استارتاپ‌هایی که برای رشد نیاز به کمک دارند، شناسایی و با مکانیسم‌ها لازم حمایت می‌شوند.

حوزه های خلاق شامل آموزش آنلاین، حمل و نقل آنلاین، سلامت آنلاین، ورزش آنلاین، سرگرمی و توریسم آنلاین، تولید محتوای آنلاین، نوآوری اجتماعی، فروشگاه‌های آنلاین و ایده و ابتکارات از جمله حوزه‌های مد نظر در این پویش است.

کمپین استارتاپ پلاس، حمایت های مختلفی در فاز توانمندسازی، سیدمانی و هم سرمایه‌گذاری برای استارتاپ‌های خلاق و دیجیتال ارائه شد. حمایت‌هایی که از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری انجام شد و همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  خروج پیکر دختر ۱۳ ساله از آب توسط نیروهای آتش‌نشانی زنجان/ غرق شدگی به خاطر نجات جان برادر

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها