رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۴ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 6 May

به گزارش جامعه نیوز:  تزریق واکسن کرونا به ۲۵۰۰ سالمند بالای ۸۰ سال دشتستان به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان دشتستان، ماریا خویشدوست در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: واکسیناسیون افراد بالای ۸۰ سال شهرستان از هشتم اردیبهشت ماه با اولویت سالمندان تحت پوشش مراکزخدمات جامع سلامت شهر برازجان آغاز شده است. رییس شبکه بهداشت […]

به گزارش جامعه نیوز:

 تزریق واکسن کرونا به ۲۵۰۰ سالمند بالای ۸۰ سال دشتستان

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان دشتستان، ماریا خویشدوست در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: واکسیناسیون افراد بالای ۸۰ سال شهرستان از هشتم اردیبهشت ماه با اولویت سالمندان تحت پوشش مراکزخدمات جامع سلامت شهر برازجان آغاز شده است.

رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان تصریح کرد: واکسیناسیون افراد بالای ۸۰ سال شهر برازجان در مرکز منتخب امام حسین (ع) انجام شده و به صورت تلفنی و یا پیامک اطلاع رسانی می‌شود.

خویشدوست از مردم خواست از هرگونه تماس تلفنی، مراجعه  حضوری و تجمع در مراکز خدمات جامع سلامت خودداری کنند.

رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان گفت: واکسیناسیون کووید ۱۹ در مراکز خدمات جامع سلامت که در شهر برازجان مرکز خدمات جامع سلامت امام حسین (ع) انتخاب شده به صورت رایگان تزریق می‌شود و بابت آن هیچ گونه وجهی از مراجعین دریافت نمی‌شود.

خویشدوست بیان کرد: واکسن کوید۱۹ برای افراد بالای ۸۰ سال مراکز روستایی، شهری و روستای بخش‌های مختلف شهرستان دشتستان پس از اتمام واکسیناسیون افراد بالای ۸۰ سال شهر برازجان آغاز شده و محل واکسیناسیون و چگونگی مراحل آنجام آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

وی گفت: هم اکنون دو مرکز منتخب کرونا ولیعصر و امام سجاد در شهر برازجان فعال بوده  که در دو شیفت صبح و بعد از ظهر به مراجعین خدمات ارائه می‌دهند.

خویشدوست در خصوص مرکز منتخب تست سریع کرونا امام سجاد اظهارکرد: افراد با در دست داشتن فرم ارجاع از پزشکان متخصص عفونی، مطب‌های خصوصی و همچنین پزشکان کلینیک‌های درمانی ( دی- نوید- نبوت- فرهنگیان- امام موسی کاظم ) سطح شهر برازجان می‌توانند به این مرکز که در محل بیمارستان ۱۷ شهریور برازجان راه اندازی شده در دو شیفت صبح و بعد از ظهر مراجعه کنند.

این خبر را هم ببینید:  انهدام باند بزرگ سلاح و مهمات در پاوه/ 2 قاچاقچی دستگیر شدند

وی بیان کرد: از شیوع بیماری کرونا تا اوایل اردیبهشت ماه بیش از ۲۲ هزار تست کرونا(Pcr و رپیدتست) در دشتستان انجام گرفته که در حدود هفت هزار و ۱۲۷ نفر مثبت اعلام و ۲۵ درصد از کل مبتلایان شهرستان در فروردین ماه شناسایی شده‌اند.
 
انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها