رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۱۳ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 27 January
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  ترور شهیدفخری‌زاده تاییدی بر حرکت جمهوری اسلامی در مسیر تحقق علم نافع است به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، جلیل دارا رئیس بسیج اساتید دانشگاه‌های تهران در جمع اندیشکده های راهبردی و گروه های علمی بسیج اساتید دانشگاه های تهران گفت: ترور دانشمندان هسته ای به  ویژه شهید دکتر فخری […]

به گزارش جامعه نیوز:

 ترور شهیدفخری‌زاده تاییدی بر حرکت جمهوری اسلامی در مسیر تحقق علم نافع است

به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، جلیل دارا رئیس بسیج اساتید دانشگاه‌های تهران در جمع اندیشکده های راهبردی و گروه های علمی بسیج اساتید دانشگاه های تهران گفت: ترور دانشمندان هسته ای به  ویژه شهید دکتر فخری زاده بیان گر این است که جمهوری اسلامی در مسیر تحقق علم نافع قرار گرفته است و دشمنان این نظام در برابر این پیشرفت دچار استیصال شده اند.

وی افزود: شهادت شهید فخری زاده مصداق عینی « العلم سلطان» است. یقینا ایران عزیز اقتدارش را مدیون مجاهدت علمی دانشمندان بی نام و نشانی است که زندگی خویش را وقف پیشرفت علمی کشور کرده اند و البته شهادت دانشمندان هسته ای ما، نخبگان کشور را در ادامه این راه مصمم تر می کند.

این استاد دانشگاه اضافه کرد: در دوره جمهوری اسلامی علم دانشمندان ایران اسلامی بیش از هر زمانی در خدمت منافع ملی کشور بوده است.

دارا در ادامه این نشست افزود: ما مصمم تر از گذشته در مسیر حل مسائل کشور پیش می رویم. لذا اندیشکده های راهبردی و گروه های حل مسئله باید ضمن رصد و پایش مشکلات کشور با تشکیل جمع های نخبگی بر حل آنها مبادرت ورزند.

وی دشمنی رژیم سفاک اسرائیل و حامیان آمریکایی و غربی اش را دیرینه عنوان کرد و افزود: تا زمانی که جمهوری اسلامی همین مسیر پیشرفت علمی را دنبال کند این دشمنی ها ادامه خواهد داشت اما به حول و قوه الهی ایران عزیز با سرعت بیشتر حرکت خواهد کرد و این موانع سد راه پیشرفت نخواهد شد.

این خبر را هم ببینید:  با شعار نه به جنگ رأی آوردند، حالا می‌گویند در شرایط جنگی هستیم!/ جریان تحریف در پی چیدن میوه از انتخابات ۱۴۰۰ است

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها