پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
ترور‌های دانشمندان کشورمان به پشتوانه استکبار بوده است - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

ترور‌های دانشمندان کشورمان به پشتوانه استکبار بوده است

به گزارش جامعه نیوز:

 ترور‌های دانشمندان کشورمان به پشتوانه استکبار بوده است

به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری فارس، حجت الاسلام والمسلمین محسنى اژه اى، معاون اول قوه قضاییه در حاشیه مراسم اداى احترام به مقام شامخ شهداى هفت تیر در جمع خبرنگاران عنوان کرد: دشمنان از اول انقلاب تاکنون بیشترین ظلم را به مردم عزیز ما کرده اند و بسیارى از ترورهایى که از اول انقلاب تاکنون انجام شده به پشتوانه استکبار بوده است.

وى اظهار کرد: امروز نیز در راس همه قدرتمندان مستکبر آمریکاست که بدترین ظلم ها را به بشر و حتى به کشور و مردم خود مى کند؛ متاسفانه این ها با بهانه دفاع از حقوق بشر علیه ایران قطعنامه صادر مى کنند و علیه ایران تبلیغات مى کنند.

حجت الاسلام والمسلمین اژه اى با اشاره به بصیرت مردم ایران در مقابل حیله هاى دشمن گفت: باید تلاش کرد تا مردم با تبلیغات سو دشمنان فریب حرف هاى دو گانه آن ها را نخورند. امروز در خود آمریکا ببینید که چه بر سر مردم خودشان مى آید.

وى افزود: ما دو نوع ترور از اول انقلاب تاکنون داریم که بخشی کاملا هدفمند و حساب شده بود و برخى از دانشمندان هسته اى ما را ترور کردند تا جمهورى اسلامى ایران از نظر علمى قوى نشود و از طرفی برخى از افراد متنفذ اجتماعى را از بین بردند.

حجت الاسلام و المسلمین محسنى اژه اى با بیان اینکه شهید اصفهانى و شهید دستغیب سد راه دشمنان براى بسیج کردن مردم و علم افزایى و ایمان افزایى مردم بوده اند، گفت: بر همین اساس شهید بهشتى و شهید قاسم سلیمانى و شهداى دیگر را به شهادت می رسانند.

این خبر را هم ببینید:  قیمت نفت ثابت ماند

انتهای پیام/