رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۲۱ ذو الحجة ۱۴۴۱
  • 2020 Tuesday 11 August
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز: ترجمه خاطرات شهید مدافع حرم در ترکیه و لبنان به گزارش خبرگزاری فارس، کتاب «پاییز پنجاه سالگی» خاطرات سردار شهید مدافع حرم محمد جمالی توسط انتشارات فتا ترکیه به زبان ترکی استانبولی ترجمه و منتشر شد. این کتاب که بهمن ماه ۹۸ به قلم فاطمه بهبودی و با روایتگری مریم جمالی […]

به گزارش جامعه نیوز:

ترجمه خاطرات شهید مدافع حرم در ترکیه و لبنان

به گزارش خبرگزاری فارس، کتاب «پاییز پنجاه سالگی» خاطرات سردار شهید مدافع حرم محمد جمالی توسط انتشارات فتا ترکیه به زبان ترکی استانبولی ترجمه و منتشر شد.

این کتاب که بهمن ماه ۹۸ به قلم فاطمه بهبودی و با روایتگری مریم جمالی همسر شهید، توسط انتشارات خط مقدم منتشر شد، با اقبال خوانندگان در مدت کوتاهی به چاپ سوم رسیده بود.

سردار شهید محمد جمالی از همرزمان دوران دفاع مقدس سردار سلیمانی بود که ۱۲ آبان ۹۲ در سن ۵۰ سالگی در حومه دمشق به شهادت رسید. حاج قاسم به دلیل علاقه وافری که به شهید جمالی داشت، قول داده بود در مراسم رونمایی کتاب شرکت کند، اما قسمت این طور رقم خورد که کتاب کمتر از چهل روز پس از شهادت سپهبد سلیمانی آماده رونمایی و انتشار شود.

پس از انتشار کتاب «پاییز پنجاه سالگی» به زبان ترکی استانبولی، نشر نون بیروت نیز ترجمه این اثر به زبان عربی را به اتمام رسانده و به زودی شاهد ترجمه پاییز پنجاه سالگی به زبان آذری خواهیم بود.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها