پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
تذکر 45 نماینده به وزیر اقتصاد برای پیگیری پرونده عاملان نصب ماینر در ساختمان بورس - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه سرخط اخبار روز

تذکر ۴۵ نماینده به وزیر اقتصاد برای پیگیری پرونده عاملان نصب ماینر در ساختمان بورس

به گزارش جامعه نیوز:

 تذکر ۴۵ نماینده به وزیر اقتصاد برای پیگیری پرونده عاملان نصب ماینر در ساختمان بورس

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به رئیس جمهور و مسئولان اجرایی از سوی هیأت رئیسه قرائت شد.

مهم‌ترین تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی به این شرح است:

سید مجتبی محفوظی نماینده مردم آبادان در تذکر به وزیر نیرو با اشاره به تداوم مشکل آب شرب آبادان و شهرهای اطراف، خواستار حل سریع این مشکل شد.

کیومرث سرمدی واله نماینده مردم اسدآباد و ۴۴ نماینده دیگر در تذکر به وزیر امور اقتصادی و دارایی خواستار پیگیری و برخورد قاطع با عاملان تخلف نصب ماینر در ساختمان بورس اوراق بهادار شدند.

سید البرز حسینی نماینده مردم خدابنده و ۲۳ نماینده دیگر در تذکر به وزیر بهداشت بر ضرورت زمینه‌سازی برای ماندگاری پزشکان متخصص در شهرهای کوچک مانند شهرستان خدابنده تاکید کردند.

سید احمد آوایی نماینده مردم دزفول و ۳۰ نماینده دیگر در تذکر مشترک به وزیر جهاد کشاوزری بر لزوم پرداخت سریع‌تر خسارات وارده به کشاورزان فعال در حوزه سد دز تاکید کردند.

سید البرز حسینی نماینده مردم خدابنده و ۲۲ نماینده دیگر نیز در تذکر به وزیر ورزش و جوانان خواستار اجرایی شدن آیین‌نامه احیای اماکن ورزشی روستایی شدند.

جلال محمودزاده نماینده مردم مهاباد در تذکر به وزیر بهداشت بر لزوم تامین هر چه سریع‌تر داروهای موردنیاز بیماران کرونایی و تجهیزات بهداشتی مناطق سردسیر تاکید کردند.

علیرضا ورناصری نماینده مردم مسجد سلیمان و ۳۵ نماینده دیگر در تذکر به وزیر کشور بر ضرورت امدادرسانی سریع‌تر به مناطق زلزله زده اندیکا و رفع مشکلات ساکنان این مناطق تاکید کردند.

این خبر را هم ببینید:  رئیسی به کردستان بیاید و میراث دولت قبل را ببیند

مسلم صالحی نماینده مردم اقلید در تذکر به رئیس جمهور خواستار بازنگری در انتصاب افراد در پست‌های مدیریت بدون صلاحیت‌های لازم شد.

حسین محمدصالحی نماینده مردم فریدون شهر و فریدن و ۳۶ نماینده دیگر نیز در تذکر به رئیس جمهور خواستار ممنوعیت واردات لباس و سایر اقلام از کشور ترکیه شدند.

انتهای پیام/