رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹
  • السبت ۱۲ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Saturday 28 November
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  تذکر ۳۷ نماینده به رزم‌حسینی به خاطر عدم تحویل خودروهای ثبت‌نامی سایپا در سال ۹۶ به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان کشور در جلسه علنی امروز مجلس (سه‌شنبه ۲۷ آبان ۹۹) توسط حسینعلی حاجی دلیگانی عضو هیأت رئیسه مجلس قرائت شد که این تذکرات به شرح […]

به گزارش جامعه نیوز:

 تذکر ۳۷ نماینده به رزم‌حسینی به خاطر عدم تحویل خودروهای ثبت‌نامی سایپا در سال ۹۶

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان کشور در جلسه علنی امروز مجلس (سه‌شنبه ۲۷ آبان ۹۹) توسط حسینعلی حاجی دلیگانی عضو هیأت رئیسه مجلس قرائت شد که این تذکرات به شرح زیر است:

جلال محمودزاده نماینده مردم مهاباد به وزیر بهداشت، لزوم درمان رایگان بیماران کرونایی و تحت پوشش بیمه قرار گرفتن آمپول مربوط به بیماری را متذکر شد. 

جواد نیک‌بین نماینده مردم کاشمر در تذکری به وزرای امور اقتصادی و دارایی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و صنعت، معدن و تجارت عنوان کرد که چرا در شاخص جهانی سهولت کسب و کار که در سال ۲۰۱۹ منتشر شد شاهد رتبه بسیار پایین ۱۲۸ از بین ۱۹۰ کشور هستیم و در تذکر دیگری به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عنوان کرد که چرا تولید فیلم‌های دفاع مقدس و فرهنگ مقاومت در این دولت بسیار کاهش یافته است. از سال ۹۰ که بحث مدافعان حرم مطرح شده، تاکنون چند فیلم سینمایی فاخر در این ارتباط ساخته شده است.

وی همچنین در تذکری به وزیر بهداشت عنوان کرد که چرا در درمان بیماری کرونا از ظرفیت گسترده طب سنتی و اساتید این رشته استفاده مطلوب نمی‌شود؟

عباس مقتدایی نماینده مردم اصفهان به رئیس‌جمهور ضرورت توجه به گلایه‌مندی جمعی از معلولان کشور نسبت به استخدام در آموزش و پرورش را متذکر شد. 

سیدجلیل میرمحمدی نماینده مردم تفت و میبد به اتفاق ۳۶ نفر دیگر از نمایندگان در تذکری به وزیر صنعت، معدن و تجارت عنوان کردند که علت عدم تحویل خودروهای ثبت‌نام شده در سال ۹۶ شرکت سایپا و اقدام اخیر این شرکت در ثبت‌نام جدید و اخذ وجه از مردم برای تحویل خودرو چیست؟

انور حبیب‌زاده نماینده مردم بوکان به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، لزوم بازنگری در مصوبه استفاده از زبان فارسی در نامگذاری اصناف را متذکر شد. 

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها