رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹
  • الإثنين ۱۰ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Monday 28 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  تذکر به نمکی برای بررسی تاثیر طب سنتی و اسلامی برای پیشگیری و درمان کرونا به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی در تذکری به سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خواستار تحقیق و پژوهش درباره تاثیر طب سنتی و […]

به گزارش جامعه نیوز:

 تذکر به نمکی برای بررسی تاثیر طب سنتی و اسلامی برای پیشگیری و درمان کرونا

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی در تذکری به سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خواستار تحقیق و پژوهش درباره تاثیر طب سنتی و اسلامی در پیشگیری و درمان بیماری کرونا شد.

متن کامل تذکر نماینده مردم شاهین شهر به وزیر بهداشت به شرح زیر است:

خلاصه تذکر: لزوم تحقیق و پژوهش درباره تاثیر روش‌های درمانی طب سنتی و اسلامی در پیشگیری از بیماری و درمان کرونا به جای انکار متعصبانه

شرح تذکر:

جناب آقای وزیر

وزارت بهداشت طبق سیاست‌های کلی سلامت، تولیت سلامت کشور را برعهده دارد و موظف شده است طب سنتی را در کشور ترویج و نهادینه کند. با وجود ادعاهای فراوان در باره تاثیر داروهای طب سنتی و اسلامی در پیشگیری، کاهش درد و درمان کرونا، متأسفانه وزارت بهداشت صرفاً این داروها را انکار می‌کند.

در صورتی که وزارت بهداشت موظف است در باره این داروها تحقیق و پژوهش کند، نه اینکه چون این داروها در فهرست دارویی کشور نیست صرفاً آنها را انکار کند.

لذا دستور تحقیق و پژوهش بر روی داروهای سنتی و اسلامی و اعطای مجوز به داروسازان مورد درخواست و انتظار است.

انتهای پیام/

 


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها