پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
تدبیر متولیان حرم امام علی(ع) برای رعایت فاصله اجتماعی+عکس و فیلم - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

سرخط اخبار روز

تدبیر متولیان حرم امام علی(ع) برای رعایت فاصله اجتماعی+عکس و فیلم

به گزارش جامعه نیوز:

 تدبیر متولیان حرم امام علی(ع) برای رعایت فاصله اجتماعی+عکس و فیلم

به گزارش خبرنگار حج و زیارت خبرگزاری فارس، متولیان حرم امام علی (ع) با شیوع کرونا در نجف اشرف اقدام به جانمایی فرش‌های این آستان با رعایت فاصله اجتماعی کردند.

14000206000206 Test NewPhotoFree - تدبیر متولیان حرم امام علی(ع) برای رعایت فاصله اجتماعی+عکس و فیلم

بر همین اساس در روزهای اخیر که ایوان نجف مجدد مفروش شد، فرش‌های حرم امیرالمؤمنین (ع) با حفظ فاصله پهن شدند تا زائران نیز تا حد امکان از تجمع در یک محل خودداری کنند.

با نزدیک شدن با ایام شهادت امام علی (ع) قرار است مدل مفروش شدن صحن و شبستان حرم علوی و ایوان نجف به این صورت باشد تا زائران در این ایام با حفظ فاصله در حرم علوی حضور داشته باشند.

البته این مدل مفروش شدن صحن، پیش از این در مشهد مقدس و‌حرم امام رضا (ع) صورت گرفت و زائران با رعایت فاصله به این مکان مقدس مشرف می‌شدند و حتی در ایام ماه مبارک رمضان مناجات‌خوانی در حرم رضوی طوری برگزار می‌شود که روی هر فرش یک زائر می‌نشیند.

14000206000224 Test NewPhotoFree - تدبیر متولیان حرم امام علی(ع) برای رعایت فاصله اجتماعی+عکس و فیلم
حرم رضوی

در ادامه فیلمی از حال و هوای حرم امام علی (ع) هنگام غروب و مفروش شدن ایوان نجف و شبستان‌های این آستان با رعایت فاصله را مشاهده می‌کنید:

 

 

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  معماری شهر تهران از الگوی ایرانی اسلامی پیروی نمی‌کند