رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 5 خبر


  • دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الإثنين ۵ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 17 May

به گزارش جامعه نیوز:  تداوم ناپایداری جوی تا صبح پنج‌شنبه در استان اردبیل  به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل،  با ورود سامانه بارشی و نفوذ پرفشار خزری از عصر دیروز به منطقه ضمن وزش باد (در مناطق شمالی و مرکزی با سرعت تند) و رشد ابرهای همرفتی در مناطقی از استان بارش باران غالبا به […]

به گزارش جامعه نیوز:

 تداوم ناپایداری جوی تا صبح پنج‌شنبه در استان اردبیل

 به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل،  با ورود سامانه بارشی و نفوذ پرفشار خزری از عصر دیروز به منطقه ضمن وزش باد (در مناطق شمالی و مرکزی با سرعت تند) و رشد ابرهای همرفتی در مناطقی از استان بارش باران غالبا به صورت رگبار و رعدوبرق و در مناطق مستعد با احتمال تگرگ بودیم.

بر اساس نقشه‌های هواشناسی ناپایداری‌های جوی تا صبح پنج شنبه تداوم داشته و تمرکز بارش‌ها بیشتر در مناطق مرکزی و جنوبی استان خواهد بود.

روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری از شدت ناپایداری‌ها کاسته شده، هرچند از شرایط محلی در ساعات بعدازظهر رگبار موقتی نیز دور از انتظار نیست.

مجدداً از عصر جمعه با تشدید ناپایداری‌ها و نفوذ توده هوای خنک به استان، آسمان استان ابری شده و تا اواسط هفته آینده ضمن کاهش محسوس دمای هوا در ساعاتی از شبانه روز شاهد بارش باران گاهی به صورت رگبار باران خواهیم بود.

انتهای پیام/۳۴۶۳/


این خبر را هم ببینید:  آمار ابتلا به کرونا در گرمخانه های تهران/طرح ساماندهی کارگران فصلی

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها