پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

سرخط اخبار روز

تدارک امکانات لازم برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی در شعب اخذ رای

به گزارش جامعه نیوز:

 تدارک امکانات لازم برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی در شعب اخذ رای

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، نازنین شیبانی تذرجی در هفتمین جلسه کمیته پشتیبانی و مالی ستاد انتخابات استان هرمزگان با تبریک عید سعید فطر و با اشاره به لزوم رعایت کامل پروتکل هاى بهداشتى در برگزاری انتخابات، عنوان کرد: برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر و سالم‌ تر انتخابات، رعایت فاصله اجتماعی، استفاده از ماسک و مواد ضدعفونی کننده و افزایش شعبه‌ها و صندوق‌های رای‌گیری در شرایط شیوع کرونا در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: برای حمایت از تولید کنندگان استان کلیه ادوات پروتکل های بهداشتی انتخابات از تولید کنندگان داخلی تهیه می شود.

شیبانی با تاکید بر اینکه همه ‌برنامه‌های انتخاباتی در هرمزگان  طبق زمان بندی در حال اجراست و هماهنگی مطلوبی میان دستگاه‌های متولی برگزاری این حماسه ‌ملی حاکم است، اظهار داشت: سعی خواهیم کرد با مدیریت مالی و برنامه ریزی و رعایت صرفه جویی، کارها و امور را به درستی به پیش ببریم.

رئیس کمیته مالی و پشتیبانی ستاد انتخابات استان هرمزگان با تاکید بر استفاده از تجربیات ارزشمند انتخابات های پیشین تصریح کرد: استفاده از این تجربیات می تواند فرآیند برگزاری انتخابات را تسهیل کند.

به منظور انجام هماهنگی ها و اتخاذ تمهیدات لازم برای تامین نیروی انسانی، تجهیزات، خودروهای مورد نیاز و… شعب اخذ رأی سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، هفتمین جلسه کمیته مالی و پشتیبانی ستاد انتخابات استان هرمزگان به ریاست معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری و با حضور مدیرکل امور اداری و مالی استانداری و تعدادی از نمایندگان دستگاه ها برگزار شد.

این خبر را هم ببینید:  راه هست-۲۷| راهکارهای دولت آینده برای مهار غول تورم چیست؟+ویدئو

انتهای پیام/ ۸۸۰۵۵


LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *