رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 463 خبر


  • یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأحد ۴ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 16 May

به گزارش جامعه نیوز:  تخلفات سوء استفاده از اموال و امکانات دولتی در انتخابات رصد می‌شود به گزارش خبرگزاری فارس در یزد، حجت‌الاسلام اکبر طالبی چاهوکی عصر دیروز در حاشیه شورای پیشگیری از وقوع جرم استان یزد با تقدیر از همه افرادی که فقط در مسیر قانون حرکت می‌کنند، اظهار کرد: رعایت قانون از جمله […]

به گزارش جامعه نیوز:

 تخلفات سوء استفاده از اموال و امکانات دولتی در انتخابات رصد می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس در یزد، حجت‌الاسلام اکبر طالبی چاهوکی عصر دیروز در حاشیه شورای پیشگیری از وقوع جرم استان یزد با تقدیر از همه افرادی که فقط در مسیر قانون حرکت می‌کنند، اظهار کرد: رعایت قانون از جمله مهمترین وظایف تمام افراد جامعه فارغ از هرگونه جایگاه سازمانی و موقعیت اجتماعی است.

وی به اهمیت رعایت قانون اشاره کرد و افزود: در این راستا هشدارهای لازم، تذکر و آموزش‌ها به مدیران دولتی و مدیران دستگاه‌های عمومی غیر دولتی ارائه شده است.

بازرس‌کل استان یزد بر برگزاری انتخابات شفاف، قانونمند و عاری از هرگونه جرم و تخلف تأکید کرد و گفت: رعایت موازین قانونی و  ضوابط تعیین شده زمینه ساز برگزاری انتخابات با شکوه و دشمن شکن است.

گفتنی است؛ در شورای پیشگیری از وقوع جرم استان، مسئولان مرتبط ضمن ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته، بر اتخاذ تدابیر، امنیتی، انتظامی و بهداشتی برای برگزاری یک انتخابات با شکوه و قانونمند تأکید کردند.

انتهای پیام/د


این خبر را هم ببینید:  بحران در اردوی تیم ملی عراق/ رقیب اسکوچیچ قهر کرد

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها