رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹
  • السبت ۱۲ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Saturday 28 November
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز: تخفیف ۴۰ درصدی «به نشر» همزمان با هفته کتاب به گزارش خبرگزاری فارس، حسین سعیدی گفت: بیش از ۲۵۰۰ عنوان کتاب از حدود ۲۰۰ ناشر در مدت زمان طرح پاییزه کتاب در فروشگاه های انتشارات آستان قدس رضوی با ۴۰ درصد تخفیف عرضه می‌شود. وی با اشاره به اینکه ۲۰درصد از […]

به گزارش جامعه نیوز:

تخفیف ۴۰ درصدی «به نشر» همزمان با هفته کتاب

به گزارش خبرگزاری فارس، حسین سعیدی گفت: بیش از ۲۵۰۰ عنوان کتاب از حدود ۲۰۰ ناشر در مدت زمان طرح پاییزه کتاب در فروشگاه های انتشارات آستان قدس رضوی با ۴۰ درصد تخفیف عرضه می‌شود.

وی با اشاره به اینکه ۲۰درصد از این تخفیف مربوط به طرح پاییزه کتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است، افزود: ۲۰درصد دیگر توسط انتشارات آستان قدس رضوی به این تخفیف اضافه و مجموعا مشتری می تواند با ۴۰ درصد تخفیف خرید کند.

سعیدی با اشاره به اینکه در این لیست آثار ارزشمندی وجود دارد، گفت: آثاری از بنیاد پژوهش های اسلامی ، موسسه آفرینش‌ها و موسسه جوانان از ناشران آستان قدس رضوی در این لیست عرضه می‌شود.

وی همچنین ادامه داد: کتاب هایی نیز از ناشرانی همچون امیرکبیر، ابراهیم هادی، اسم، امام موسی صدر،آبرنگ، بنیاد پژوهش های قرآنی حوزه و دانشگاه، بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، بنیاد حکمت اسلامی صدرا، بنیاد فرهنگی و هنری امام رضا (ع)، بنیاد نهج البلاغه، پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، جمکران، سپیده باوران، سوره مهر و کانون اندیشه جوان در این لیست وجود دارد.

سعیدی خاطرنشان کرد: سایر آثاری خارج از لیست ۲۵۰۰ عنوان نیز با تخفیف ۲۰ درصدی همزمان با طرح پاییزه کتاب در فروشگاه های این مجموعه عرضه می‌شود.

مدیرعامل به نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) گفت: علاقمندان برای اطلاع از لیست این عناوین و آدرس فروشگاه‌ها نیز می‌توانند به آدرس اینترنتی behnashr.com یا behnashr.razavi.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها