رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 13 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  تخصیص ۶۸ هزار میلیارد تومان تسهیلات به تکمیل طرح‌های اشتغال‌زا در سال ۱۴۰۰ علی بابایی کارنامی نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به نشست امروز کمیسیون اجتماعی مجلس، اظهار داشت: در جلسه امروز ادامه رسیدگی به لایحه بودجه ۱۴۰۰ در دستورکار […]

به گزارش جامعه نیوز:

 تخصیص ۶۸ هزار میلیارد تومان تسهیلات به تکمیل طرح‌های اشتغال‌زا در سال ۱۴۰۰

علی بابایی کارنامی نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به نشست امروز کمیسیون اجتماعی مجلس، اظهار داشت: در جلسه امروز ادامه رسیدگی به لایحه بودجه ۱۴۰۰ در دستورکار اعضای کمیسیون قرار داشت.

وی افزود: در این جلسه تبصره ۱۸ لایحه بودجه مورد رسیدگی قرار گرفت و به تصویب رسید.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: دولت در لایحه بودجه ۱۴۰۰، ۴۸ هزار میلیارد تومان تسهیلات برای تکمیل طرح‌ها و پروژه‌های اشتغالزا در نظر گرفته بود که این میزان تسهیلات در جلسه امروز کمیسیون اجتماعی توسط اعضا به ۶۸ هزار میلیارد تومان افزایش یافت.

بابایی خاطرنشان کرد: این پروژه‌های اشتغالزا از سال ۹۷ کلید خورده که در صورت تخصیص تسهیلات و یارانه‌های موردنظر به آنها در سال ۱۴۰۰ به نتیجه خواهد رسید و در صورت به نتیجه رسیدن آنها ۶۰۰ هزار شغل ایجاد می‌شود.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

 


این خبر را هم ببینید:  قالیباف: دولت نشان دهد حداقل بازار مرغ را می‌تواند مدیریت کند/ رئیس جمهور دیروز پذیرفت که مشکل دست دولت است

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها