پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
تخصیص سهمیه ویژه واکسن کرونا برای خوزستان ضروری است - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

تخصیص سهمیه ویژه واکسن کرونا برای خوزستان ضروری است

به گزارش جامعه نیوز:

 تخصیص سهمیه ویژه واکسن کرونا برای خوزستان ضروری است

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، سید کریم حسینی در آغاز جلسه علنی نوبت بعدازظهر امروز مجلس و در تذکر شفاهی، با اشاره به مشکلات ناشی از شیوع کرونا در کشور گفت: هزینه‌های درمان بیماری کرونا بسیار بالاست و برای خانواده‌های بیماران مشکل‌ساز شده است، لذا رایگان کردن این هزینه‌ها یک ضرورت است.

وی افزود: علاوه بر این، تأمین تجهیزات بیمارستان‌های محل بستری بیماران کرونایی از جمله دستگاه اکسیژن‌ساز و ونتیلاتور و نیز تخصیص سهمیه ویژه واکسن برای استان خوزستان ضروری است و باید در اسرع وقت چاره‌اندیشی شود.

نماینده مردم اهواز در مجلس در ادامه تصریح کرد: تصمیمات خلق‌الساعه در خصوص کاهش ۷۰ درصدی پروازهای فرودگاه‌های استان خوزستان، نابجاست و باید در آن تجدیدنظر شود.

حسینی همچنین با انتقاد از تصمیمات وزارت نیرو در خصوص طرح‌های انتقال آب گفت: تکرار طرح‌های غیرعلمی گذشته در خصوص انتقال آب از سرشاخه‌های خوزستان و چهارمحال و بختیاری به نقاط دیگر، باعث نگرانی مردم استان شده و باید تجدیدنظر شود.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌


این خبر را هم ببینید:  خوشی‌های دنیا در برابر لذات اخروی ناخالص است