پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
تحویل 250 اتوبوس و مینی‌بوس به شهرداری تهران تا ابتدای پاییز/ بررسی طرح ترافیک اهالی رسانه - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

تحویل ۲۵۰ اتوبوس و مینی‌بوس به شهرداری تهران تا ابتدای پاییز/ بررسی طرح ترافیک اهالی رسانه

به گزارش جامعه نیوز:

 تحویل ۲۵۰ اتوبوس و مینی‌بوس به شهرداری تهران تا ابتدای پاییز/ بررسی طرح ترافیک اهالی رسانه

به گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، سیدمناف هاشمی در حاشیه صحن علنی شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران درباره انعقاد تفاهم‌نامه میان شهرداری تهران و شرکت ایران‌خودرو جهت تأمین اتوبوس برای پایتخت، اظهار داشت: روز گذشته این تفاهم‌نامه منعقد شد و ۳۰۰ دستگاه مینی‌بوس و ۵۰۰ دستگاه اتوبوس طی مدت یکسال توسط شرکت ایران‌خودرو برای پایتخت ساخته خواهد شد..

وی افزود: البته بر اساس قراردادها مقرر شده است که تا قبل از پاییز ۱۲۰ دستگاه اتوبوس و ۱۳۰ دستگاه مینی‌بوس به شهردار تهران تحویل داده شود.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران ادامه داد: ۴۰۰ میلیارد تومان ارزش ریالی تفاهم‌نامه خرید اتوبوس از شرکت ایران‌خودرو است که  شهرداری بخشی از آن را به عنوان پیش‌پرداخت ارائه می‌کند و بقیه مبلغ به صورت نقد و غیرنقد پرداخت خواهد شد.

هاشمی در پاسخ به پرسشی در مورد طرح ترافیک اهالی رسانه گفت:‌سهمیه‌بندی‌ها در این زمینه انجام و به تعدادی از رسانه‌ها ابلاغ شده است.

وی گفت: برخی از رسانه‌ها به سهمیه‌بندی در این زمینه اعتراض داشته‌اند که ما در حال بررسی اعتراض‌ها در این زمینه هستیم.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در مورد یک فوریت طرح اقدام یکپارچه‌سازی بلیت الکترونیک که اعضای شورای شهر آن را امروز به تصویب رساندند، گفت: بر اساس این طرح به سربازان، خانواده شهدا، افراد تحت پوشش کمیته امداد و بازنشستگان تخفیف کارت بلیت الکترونیک حمل و نقل عمومی داده می‌شود که علاوه بر یک فوریت طرح، کلیات آن هم امروز به تصویب رسید.

این خبر را هم ببینید:  بازدید معاون اول رئیس جمهور از میدان میوه و تره‌بار و شیر پگاه/ تاکید مخبر ثبات‌بخشی به بازار

انتهای پیام/