رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹
  • السبت ۱۵ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 27 February
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  تحقیق و تفحص از سازمان «بورس» کلید خورد حجت‌الاسلام سیدناصر موسوی لارگانی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، از تهیه و تدوین طرح تحقیق و تفحص از سازمان بورس خبر داد. وی در همین رابطه اظهار داشت: ‏متوسط زیان سهامداران در بورس به ۵۰درصد […]

به گزارش جامعه نیوز:

 تحقیق و تفحص از سازمان «بورس» کلید خورد

حجت‌الاسلام سیدناصر موسوی لارگانی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، از تهیه و تدوین طرح تحقیق و تفحص از سازمان بورس خبر داد.

وی در همین رابطه اظهار داشت: ‏متوسط زیان سهامداران در بورس به ۵۰درصد رسیده و کسانی که اوایل تابستان وارد بورس شدند، حتی تا ۷۰درصد سرمایه‌شان آب رفته است. چه کسی پاسخگوی نابودی سرمایه مردم است؟

 عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی ادامه داد: کنترل بورس دست دولت است اما احساس مسئولیت ندارد. لذا مسئولان امر باید پاسخگو باشند.

موسوی لاگانی خاطرنشان کرد: ‎سازمان بورس باید مستقل شود تا از این طریق دولت نتواند هر طور خواست یکه تازی کند.

وی بیان کرد ما به همراه جمعی از نمایندگان مجلس ‏در طرح استقلال بورس از دولت را کلید زده‌ایم.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: برای روشن شدن وقایع رخ داده در بورس، بررسی رانت‌ها و همچنین مفاسد رخ داده و حمایت از حقوق سهامداران طرح ‎تحقیق و تفحص از بورس هم با امضای ۵۰ نماینده تدوین و در کمیسیون اقتصادی تصویب شده و بزودی در صحن علنی مطرح می‌شود.

وی در خاتمه عنوان کرد که طرح استقلال بورس از دولت تهیه شده و در حال ادامه روال قانونی خود است و قطعا در این راستا به مردم گزارش خواهیم داد.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  توضیح اسلامی درباره 407 پروژه وزارت راه در بودجه آتی با 15 هزار میلیارد تومان

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها