رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 94 خبر


  • چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۵ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Wednesday 23 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  تجمع پزشکان سال آخری مقابل مجلس در اعتراض به بی‌عدالتی آموزشی به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، جمعی از پزشکان سال آخری امروز (سه‌شنبه ۲۵ شهریور) مقابل مجلس به دلیل بی‌عدالتی آموزشی در معافیت از امتحان گواهینامه تجمع کردند. این تجمع کنندگان با توجه به اینکه ملاک فارغ التحصیلی، امتحان سال گذشته […]

به گزارش جامعه نیوز:

 تجمع پزشکان سال آخری مقابل مجلس در اعتراض به بی‌عدالتی آموزشی

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، جمعی از پزشکان سال آخری امروز (سه‌شنبه ۲۵ شهریور) مقابل مجلس به دلیل بی‌عدالتی آموزشی در معافیت از امتحان گواهینامه تجمع کردند.

این تجمع کنندگان با توجه به اینکه ملاک فارغ التحصیلی، امتحان سال گذشته قرار گرفته از اعضای کمیسیون بهداشت و کمیسیون اصل نود مجلس خواستند به این موضوع ورود کرده و بی‌عدالتی آموزشی در معافیت امتحان گواهینامه پزشکان را رفع کنند.

13990625000336 Test NewPhotoFree - تجمع پزشکان سال آخری مقابل مجلس در اعتراض به بی‌عدالتی آموزشی

 

به گزارش فارس، نزدیک به دو ماه پیش و با توجه به شرایط کرونا وزیر بهداشت اعلام کرد که پزشکان متخصص امتحان ندهند چرا که نمره سال قبل آنها ملاک قرار  می‌گیرد. ولی اشکال کار آنجا بود که امتحان سال گذشته به دلیل مسائل مختلف از جمله تقلب از سوی دیوان عدالت اداری باطل شده بود لذا این موضوع  نمی‌تواند ملاک خوبی قرار گیرد.

به پزشکان متخصص در شرایط شیوع کرونا که در شیفت‌های بیمارستانی حضور داشتند اعلام شد که باید امتحان دهند. 

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها