پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

سرخط اخبار روز

تجمع مادران مشهدی در همدردی با مادران فلسطینی و افغانستانی

به گزارش جامعه نیوز:

 تجمع مادران مشهدی در همدردی با مادران فلسطینی و افغانستانی

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، پیش از ظهر امروز در مقابل دفتر نمایندگی سازمان ملل در مشهد تجمعی با عنوان «مادرانه» جهت هم‌دردی مادران مشهدی با مادران شهدای مکتب سیدالشهدا درکابل و مادران شهدای فلسطینی در نوار غزه برگزار شد.

در این تجمع، جمعی از مردم مشهد به همراه مادران و فرزندان‌شان و افغانستانی‌های مقیم مشهد و خانواده‌های شهدای مدافع حرم شرکت کردند و در حرکتی نمادین برای دانش‌آموزان شهید مدرسه دخترانه در افغانستان شمع روشن کردند تا فریاد این مظلومیت را به گوش جهانیان برسانند.

تجمع کنندگان با در دست داشتن پلاکاردها و پرچم فلسطین، علیه رژیم غاصب اسرائیل و اقدام تروریستی افغانستان شعار دادند و این رفتارهای وحشیانه را شدیدا محکوم کردند.

14000226000509 Test PhotoN - تجمع مادران مشهدی در همدردی با مادران فلسطینی و افغانستانی

همچنین در بخش دیگری از این تجمع اعتراضی، پرچم اسرائیل در اعتراض به جنایات رژیم صهیونسیتی در فلسطین اشغالی به آتش کشیده شد.

در پایان تجمع کنندگان با قرائت بیانیه‌ای مراتب اعتراض خود را به کودک کشی مستکبران و عواملشان اعلام کردند.

گفتنی است؛ چندی پیش در اقدامی تروریستی ۸۵ نفر از کودکان مدرسه سیدالشهدا در افغانستان شهید شدند و رژیم صهیونسیتی نیز طی چند روز اخیر حملات گسترده‌ای علیه مردم فلسطین را آغاز کرده که همچنان ادامه دارد و تعداد زیادی از زنان و کودکان بی دفاع در این حملات شهید و مجروح شده‌اند.

انتهای پیام/ ۷۰۰۶۸


این خبر را هم ببینید:  اهدای ۵۰ دستگاه تبلت به دانش‌آموزان تحت حمایت کمیته امداد خراسان رضوی

LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *