رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۱۳ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 27 January
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  تجمع تشکل‌های دانشجویی در اعتراض به تخریب خانه بانوی بندرعباسی به گزارش خبرنگار تشکل های دانشگاهی خبرگزاری فارس؛ جمعی از دانشجویان و اعضای تشکل‌های دانشجویی در اعتراض به تخریب خانه بانوی بندرعباسی مقابل ساختمان وزارت کشور تجمع کردند. دانشجویان با در دست داشتن دست نوشته‌هایی خواستار محاکمه شهردار بندرعباس شدند.   […]

به گزارش جامعه نیوز:

 تجمع تشکل‌های دانشجویی در اعتراض به تخریب خانه بانوی بندرعباسی

به گزارش خبرنگار تشکل های دانشگاهی خبرگزاری فارس؛ جمعی از دانشجویان و اعضای تشکل‌های دانشجویی در اعتراض به تخریب خانه بانوی بندرعباسی مقابل ساختمان وزارت کشور تجمع کردند.

دانشجویان با در دست داشتن دست نوشته‌هایی خواستار محاکمه شهردار بندرعباس شدند.

13990906000685 Test NewPhotoFree - تجمع تشکل‌های دانشجویی در اعتراض به تخریب خانه بانوی بندرعباسی

 

این تشکل‌های دانشگاهی با در دست داشتن پلاکاردهایی با مضامین «آلونک سهم مستضعف؛ کاخ‌ها سهم مستکبر» ، «شهردار بندرعباس محاکمه گردد» ، «دانشجو مسلمان، فدای مستضعفان» ، «کاخی بالا نرفت مگر کوخی ویران شد» ، «مستضعفان صاحبان انقلاب» خواستار رسیدگی مسئولان به این موضوع و برخورد قاطع با مسببان آن شدند. 

 

13990906000686 Test NewPhotoFree - تجمع تشکل‌های دانشجویی در اعتراض به تخریب خانه بانوی بندرعباسی

 

به گزارش فارس، در چند روز گذشته فیلمی با عنوان تخریب خانه‌ای در یکی از محلات بندرعباس منتشر شد که در آن یک خانم و فرزندانش برای جلوگیری از تخریب خانه توسط ماموران شهرداری تلاش می‌کنند اما در نهایت خانه آنها تخریب می‌شود.

پس از این اتفاق، برخی نمایندگان مجلس ضمن انتقاد از تخریب مذکور، بر لزوم اصلاح قانون در این زمینه برای جلوگیری از تخریب‌های مشابه تاکید کردند.

انتهای پیام/ 


این خبر را هم ببینید:  تبیین بیانیه گام دوم برای اساتید رشته‎‌های مختلف ضروری است

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها