رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹
  • الجمعة ۱۱ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Friday 27 November
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  تجمع برخی سهامداران بورس مقابل مجلس/ پرسپولیسی‌ها هم به مقابل پارلمان رفتند به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، جمعی از فعالان حقیقی و خرد بازار بورس ظهر امروز (دوشنبه ۵ آبان ۹۹) مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند. معترضین از قوای مجریه و مقننه و همچنین مدیران ارشد بازار بورس خواستند […]

به گزارش جامعه نیوز:

 تجمع برخی سهامداران بورس مقابل مجلس/ پرسپولیسی‌ها هم به مقابل پارلمان رفتند

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، جمعی از فعالان حقیقی و خرد بازار بورس ظهر امروز (دوشنبه ۵ آبان ۹۹) مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.

معترضین از قوای مجریه و مقننه و همچنین مدیران ارشد بازار بورس خواستند که از سرمایه‌های خرد بازار بورس حمایت کرده و مانع از منفعت طلبی حقوقی‌ها در بازار سرمایه شوند.

13990805000380 Test NewPhotoFree - تجمع برخی سهامداران بورس مقابل مجلس/ پرسپولیسی‌ها هم به مقابل پارلمان رفتند

 

این در حالی است که در طول هفته‌های اخیر شاخص بورس با روند کاهشی روبرو شده و همین موضوع انتقاداتی را در پی داشته است.

معترضین در این تجمع پلاکاردهایی با مضامین «دولت به مردم دروغ گفت و از پس‌اندازهای خرد صیانت نکرد»، «مجلس خلف وعده کرد و از بورس صیانت نکرد» و «رئیس‌جمهور با دعوت  به بورس مردم را فریب داد» در دست داشتند.

13990805000381 Test NewPhotoFree - تجمع برخی سهامداران بورس مقابل مجلس/ پرسپولیسی‌ها هم به مقابل پارلمان رفتند

 

همزمان با این تجمع حسن قالیباف اصل رییس سازمان بورس که مهمان نمایندگان مجلس بود، گزارشی از وضعیت امروز بازار به نمایندگان ارایه داد.

رییس سازمان بورس با حضور بین تجمع‌کنندگان مقابل مجلس به سوالات معترضین پاسخ داد.

همچنین در بخش دیگری از محوطه مقابل مجلس جمعی از کارکنان قراردادی و شرکت حوزه بهداشت و سلامت کشور تجمع کرده و خواستار حمایت دولت و مجلس از خود شدند؛‌ این عده با همراه داشتن بنری بزرگ اعلام کردند که منتظر اجرای عدالت در مورد مدافعان سلامت کشور که در ایام شیوع کرونا خوش درخشیدند، هستند.

13990805000373 Test NewPhotoFree - تجمع برخی سهامداران بورس مقابل مجلس/ پرسپولیسی‌ها هم به مقابل پارلمان رفتند

 

در بخش دیگری از تجمع امروز مقابل مجلس تعداد زیادی از صیادان و سرمایه‌گذاران در بخش صید از فراکسیون محیط زیست و متولیان حوزه دریا خواستند که حمایت قانونی از آنها صورت گیرد.

 

13990805000374 Test NewPhotoFree - تجمع برخی سهامداران بورس مقابل مجلس/ پرسپولیسی‌ها هم به مقابل پارلمان رفتند

13990805000372 Test NewPhotoFree - تجمع برخی سهامداران بورس مقابل مجلس/ پرسپولیسی‌ها هم به مقابل پارلمان رفتند

 

این افراد تجمع کننده بنرها و پلاکاردهایی با مضامین مختلف در این زمینه در دست داشتند که می‌توان به این موارد اشاره کرد: «بیکاری سه هزار نفر در سال جهش تولید»، «بدهی بانکی صیادان و مالکین را چه کسی می‌پردازد» ، «انتظار نداشتیم سه هزار ملوان را بدون مصوبه بیکار کنند».

13990805000375 Test NewPhotoFree - تجمع برخی سهامداران بورس مقابل مجلس/ پرسپولیسی‌ها هم به مقابل پارلمان رفتند

 

در بخش دیگری از محوطه مجلس جمعی از هواداران باشگاه پرسپولیس از مجلس و دولت به ویژه وزارت ورزش خواستند در آستانه برگزاری مسابقه فینال جام باشگاه‌های آسیا با تعین هیأت مدیره و مدیرعامل حواشی ایجاد شده در باشگاه پرسپولیس پایان یافته و مانع از جوسازی برای این نماینده ملی در آسیا شوند.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها