رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹
  • الإثنين ۱۰ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Monday 28 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  تجمع اعتراضی در پی اهانت به پیامبر اکرم(ص) در سراسر کشور برگزار می‌شود به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، نشست کشوری هم‌اندیشی و تشریح مساعی در سیاست‌گذاری مناسبت‌های نیمه دوم سال و ضرورت اتخاذ تصمیمات اقتضایی متناسب با وضعیت استثنایی ناشی از بحران کرونا با حضور ۳۶ نهاد انقلابی و وزارت […]

به گزارش جامعه نیوز:

 تجمع اعتراضی در پی اهانت به پیامبر اکرم(ص) در سراسر کشور برگزار می‌شود

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، نشست کشوری هم‌اندیشی و تشریح مساعی در سیاست‌گذاری مناسبت‌های نیمه دوم سال و ضرورت اتخاذ تصمیمات اقتضایی متناسب با وضعیت استثنایی ناشی از بحران کرونا با حضور ۳۶ نهاد انقلابی و وزارت به شیوه ارتباط تصویری با روسای دفاتر استانهای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در ساختمان مرکزی این شورا در تهران برگزار شد.

در این نشست، نصرت الله لطفی قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی طی سخنانی با اشاره به اینکه مناسبت های نیمه دوم سال از اهمیت بسزایی برخوردار است، گفت: بزرگداشت و یادآوری ایام الله برای ارج نهادن و استفاده از تجربیات آن برای حفظ نظام است.

وی ادامه داد: مراسم‌ها تعطیلی ناپذیر است اما باید با رعایت اصول بهداشتی و سلامت محور باشد، همانطور که در گذشته مراسمی برگزار شد از جمله بزرگداشت ۱۷ شهریور که در روز گذشته به خوبی و با رعایت نکات بهداشتی برپا شد.

لطفی گفت: مراسم روز اربعین همراه با اقدامات فرهنگی و شور حسینی و با رعایت نکات بهداشتی در دستور کار قرار دارد. همچنین برپایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی یوم الله ۱۳ آبان، یوم الله ۹ دی و برگزاری جشن پیروزی انقلاب اسلامی نیز به همین ترتیب در دستور کار است.

وی با اشاره به اینکه برگزاری مراسم‌ها در هم‌افزایی با سایر نهادهاست، گفت: جزیره‌ای عمل نخواهیم کرد و همه اقدامات در راستای نکات اعلام شده از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا خواهد بود.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیعات اسلام گفت: در پی اهانت وقیحانه به ساحت پیامبر اکرم(ص) نیز به علت محدودیتهای تجمع ناشی از بحران کرونا ملاحظاتی وجود داشت اما پیش بینی کردیم تجمعات سلامت محور با همدلی و انسجام انجام شود و به استان‌ها ابلاغیه ای داده شده تا با هماهنگی سراسری فردا در مراکز استان‌ها تجمع اعتراضی نسبت به این اقدام موهن انجام  خواهد شد.

ادامه دارد…


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها