رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 34 خبر


  • یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
  • الأحد ۲ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Sunday 20 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  تجمع اعتراضی دانشجویان و مردم | در ماجرای توهین نشریه فرانسوی، استکبار جهانی مقصر است به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، در پی اقدام اهانت آمیز نشریه فرانسوی به پیامبر اسلام(ص) جمعی از دانشجویان و مردم انقلابی تهران امروز با دلی پر درد در ایام شهادت سرور آزادگان عالم حضرت اباعبدالله […]

به گزارش جامعه نیوز:

 تجمع اعتراضی دانشجویان و مردم | در ماجرای توهین نشریه فرانسوی، استکبار جهانی مقصر است

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، در پی اقدام اهانت آمیز نشریه فرانسوی به پیامبر اسلام(ص) جمعی از دانشجویان و مردم انقلابی تهران امروز با دلی پر درد در ایام شهادت سرور آزادگان عالم حضرت اباعبدالله الحسین (ع) با اجتماع مقابل سفارت فرانسه انزجار خود نسبت به این اقدام را نشان دادند. حاضران در این اجتماع قرار است در اعتراض به اقدام گستاخانه نشریه فرانسوی تا میدان فلسطین راهپیمایی کنند. 

تجمع کنندگان که از دست‌نوشته‌هایشان مشخص بود، آمریکا و رژیم صهیونیستی را باعث و بانی این دست اقدامات توهین آمیز می‌دانستند، با سردادن شعارهایی مانند « مرگ بر آمریکا» و « مرگ بر اسراییل» انزجار خود را از شیطان بزرگ و ایادی خارجی و داخلی‌اش نشان دادند.

دانشجویان و مردم تجمع کننده همچنین دست نوشته‌هایی در دست داشتند که به نقش فرانسه در رابطه با اسلام هراسی و اقدام اخیر نشریه شارلی ابدو اشاره می‌کرد.

تجمع کنندگان با سر دادن شعارهایی همچون «سفارت فرانسه تعطیل باید گردد»، «سفیر این سفارت اخراج باید گردد»؛ «سازش با دشمنان نقشه خائنان است»؛ «اهانت به قرآن مایه ننگ دوران» ؛ «لبیک یا محمد(ص)»؛  «سکوت هر مسلمانان خیانت است به قرآن»؛ «مرگ بر فرانسه»؛ «فرانسه جنایت می کند آمریکا حمایت می‌کند» ضمن بیان اعتراض خود، خواستار اخراج سفیر فرانسه از کشور پاسخ قاطع مسولان دیپلماسی به اهانت صورت گرفته شدند.

* توهین به مقدسات امت بزرگ اسلام با اهداف شوم استکبار جهانی انجام  می‌شود

یکی از دانشجویان حاضر در این تجمع به خبرنگار فارس گفت: توهین به مقدسات امت بزرگ اسلام یقینا با اهداف خاص  و شوم استکبار جهانی انجام  می شود که برای مقابله و فایق آمدن به این پدیده باید انسجام و خروش و غیرت انقلابی مسلمانان جهان مانع از دستیابی به اهداف پلید ایشان شود. 

وی ادامه داد: امروز ما اینجا جمع شده‌ایم تا اعتراض خود را به اقدام نشریه فرانسوی نشان دهیم و از سویی بگوییم این اقدامات که با حمایت استکبارجهانی و نوچه‌هایش در کشورهای غربی انجام می‌شود نمی تواند مسلمانان را در موضع ضعف قرار دهد.

این خبر در حال تکمیل است …


اخبار مرتبط



تبلیغات

جديدترين خبرها