پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
تجلیل از خانواده شهدای معلم و روحانی در همدان - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

سرخط اخبار روز

تجلیل از خانواده شهدای معلم و روحانی در همدان

به گزارش جامعه نیوز:

 تجلیل از خانواده شهدای معلم و روحانی در همدان

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان حجت الاسلام محمد اسماعیل‌بیگی ظهر امروز در نشست خبری به مناسبت گرامیداشت هفته عقیدتی سپاه اظهار کرد: چهلمین سالگرد شهادت علامه مرتضی مطهری را پیش رو داریم که فرصت مغتنمی بر ترویج اندیشه اسلامی، معرفی ابرار و بزرگان علم و اندیشه و توجه به حوزه فعالیت‌های معرفتی، اعتقادی و سیاسی و نیز تجلیل از تلاشگران جهان علمی و خدمتگزاران عرصه علم و تربیت است.

وی با بیان اینکه به مناسبت سالگرد شهادت شهید مطهری در مجموعه سپاه و بسیج یک هفته به نام هفته «تربیت و آموزش عقیدتی و سیاسی» نامگذاری شده است گفت: تعالی معنوی و رشد بالنده برای ساخت سرمایه انسانی، مومن، کارآمد و جریان‌ساز در راستای مانع‌زدایی‌ها و هموارسازی مسیر انقلاب اسلامی در مسیر طلوع ولایت عظمی از مهمترین برنامه‌های اصلی سپاه و بسیج در این راستاست.

معاون تربیتی،  سیاسی و عقیدتی سپاه انصارالحسین(ع) همدان تاکید کرد: یکی از مهمترین جهت‌گیری‌های تربیتی ـ آموزشی سپاه و بسیج استحکام پیوند و وابستگی فکری و عملی با ولایت و ولی امر به عنوان امام و مقتی در مجموعه سپاه و بسیج است که در این خصوص باید منظومه فکری امامین انقلاب را به عنوان مبنای انگیزه بخش برای افزایش روحیه پاسداران و بسیجیان بدانیم.

وی با بیان اینکه برنامه‌های هفته عقیدی _ سیاسی سپاه و بسیج تا ۱۲ اردیبهشت ادامه خواهد داشت و  ۲۰ عنوان برنامه نیز پیش‌بینی شده است افزود: در طول این هفته برنامه‌های متعدد و متنوعی در پایگاه‌های بسیج، حوزه‌های مقاومت و… در نظر گرفته شده است.

این خبر را هم ببینید:  «سامانه داشبورد برخط عملکرد واحد‌های قضایی» رونمایی شد

اسماعیل‌بیگی با تاکید به اینکه با توجه به شیوع کرونا برنامه‌ها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و طبق مصوبات ستاد ملی کرونا خواهد بود افزود: عمده برنامه‌ها از طریق فضای مجازی، وبینار و شبکه‌های داخلی دنبال می‌شود.

وی به تجلیل از خانواده‌های شهدا و ایثارگران خصوصا شهدای معلم و روحانی اشاره کرد و گفت: نشست بصیرتی ویژه اعضای پایگاه و برگزاری مسابقه کتابخوانی از آثار شهید مطهری از دیگر برنامه‌ها این هفته خواهد بود.

معاون تربیتی،  سیاسی و عقیدتی سپاه انصارالحسین(ع) همدان خاطرنشان کرد: یکی دیگر از برنامه‌های این هفته تجلیل از اساتید، مربیان، هادیان سیاسی و سرگروه‌های حلقه‌های صالحین در پایگاه‌های بسیج پیش‌بینی شده است.

وی در خصوص تبیین شعار راهبردی سال ۱۴۰۰ افزود: ایجاد فضای ترویج اندیشه‌های اسلامی، تشریح بیانات هبری در نیمه شعبان، تبیین گفتمان انقلاب و بیان نقش انتخاب آگاهانه در تحقق بیانیه گام دوم، نقش مردم در مشارکت پیروزی انقلاب، تثبیت و تداوم نظام و اقتدار ملی، شاخصه‌های انقلابی‌گری و انقلابی ماندن و نقش آن در پیشبرد اهداف، تبیین فرآیند انقلاب تا شکل‌گیری تمدن اسلامی با تاکید بر نقش دولت اسلامی و ویژگی آن و تبیین فرهنگ جهاد و شهادت و ایستادگی در برابر استکبار در این هفته مورد توجه است.

انتهای پیام/۸۹۰۲۶/