رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 7 May

به گزارش جامعه نیوز:  تایید صلاحیت ۹۰درصدی نامزدهای شوراهای اسلامی در سراب جواد حقی امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس در سراب اظهار داشت: از مجموع ۷۸ نفر ثبت نام کننده برای انتخابات شورای اسلامی شهرهای سراب، مهربان، شربیان و دوزدوزان در مجموع صلاحیت ۶۳ نفر از طرف هیئت های اجرایی و نظارت […]

به گزارش جامعه نیوز:

 تایید صلاحیت ۹۰درصدی نامزدهای شوراهای اسلامی در سراب

جواد حقی امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس در سراب اظهار داشت: از مجموع ۷۸ نفر ثبت نام کننده برای انتخابات شورای اسلامی شهرهای سراب، مهربان، شربیان و دوزدوزان در مجموع صلاحیت ۶۳ نفر از طرف هیئت های اجرایی و نظارت شهرستان تایید شدند.

وی افزود: با احتساب انصراف ۸ نفر از داوطلبان ثبت نام کرده و رد صلاحیت هفت نفر از نامزدها در مجموع ۹۰درصد نامزدهای ثبت نام کرده مورد تایید قرار گرفتند.

حقی با تشریح روند رسیدگی به صلاحیت نامزدهای شوراهای اسلامی تاکید کرد: هئیت های اجرایی و شورای نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهرستان با تشکیل چندین جلسه و نشست کاری مشترک به بررسی صلاحیت ها پرداختند و بعد از استعلام ها از نهادهای پیش بینی شده در قانون انتخابات و بررسی های مختلف سرانجام در مهلت قانونی تایید و رد صلاحیت ها مشخص و در اسرع وقت از طریق فرمانداری ابلاغ خواهد شد.

این گزارش حاکی است در میان نامزدهای تایید صلاحیت شده ،۶ نفر دیپلم،۶ نفر فوق دیپلم، ۴۷نفر لیسانس، ۱۷ نفر فوق لیسانس و دو نفر با مدرک دکترا هستند.

۱۵ نفر از ثبت نام کنندگان ایثارگر بوده و در بین ۶۳ نامزد تایید شده فقط یک نفر خانم وجود دارد.

انتهای پیام/۶۰۰۱۰


این خبر را هم ببینید:  بازدید معاون عمرانی استاندار از روند ساخت و ساز سی‌سخت/نظارت ناکافی نظام مهندسی+فیلم

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها