رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 149 خبر


  • چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۰ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 12 May

به گزارش جامعه نیوز:  تایید صلاحیت ۶۳۱ داوطلب عضویت در شورای شهر اهواز و الهایی به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، جمال عالمی نیسی فرماندار اهواز با بیان اینکه ۷۶۷ نفر برای عضویت در انتخابات شوراهای اسلامی کلانشهر اهواز و شهر الهایی ثبت نام نهایی شده است، اظهار کرد: از این تعداد ۷۴۵ داوطلب برای […]

به گزارش جامعه نیوز:

 تایید صلاحیت ۶۳۱ داوطلب عضویت در شورای شهر اهواز و الهایی

به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، جمال عالمی نیسی فرماندار اهواز با بیان اینکه ۷۶۷ نفر برای عضویت در انتخابات شوراهای اسلامی کلانشهر اهواز و شهر الهایی ثبت نام نهایی شده است، اظهار کرد: از این تعداد ۷۴۵ داوطلب برای شورای کلانشهر اهواز و ۲۲ داوطلب برای شهر الهایی ثبت نام کردند.

وی با بیان اینکه ۲۵ داوطلب از حضور در انتخابات شوراهای اسلامی اهواز و الهایی انصراف دادند، افزود: از این تعداد ۲۳ داوطلب مربوط به اهواز و دو داوطلب مربوط به الهایی است.

فرماندار اهواز با بیان اینکه در مجموع ۶۳۱ داوطلب عضویت در شوراهای اسلامی کلانشهر اهواز و شهر الهایی تایید صلاحیت شدند، گفت: نتیجه صلاحیت یا رد صلاحیت داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی کلانشهر اهواز و شهر الهایی امروز هشتم اردیبهشت ماه در فرمانداری به داوطلبان ابلاغ می‌شود.

وی ادامه داد: داوطلبان در صورت داشتن اعتراض به رد صلاحیت، از فردا نهم تا دوازدهم اردیبهشت(به مدت چهار روز) مراتب اعتراض خود را به هیات نظارت بر انتخابات استان خوزستان به آدرس جنب سامد استانداری وایستگاه آتش نشانی،روبروی جمعیت هلال احمر اهواز اعلام نمایند.

به گزارش خبرگزاری فارس، انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی همزمان با سیزدهمین دوره ریاست جمهوری در روز جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  فاز دوم واکسیناسیون کرونا در کهگیلویه به زودی آغاز می‌شود

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها