رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۳ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Thursday 1 October
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  تاکید کمیسیون آموزش مجلس بر تولیت آموزش و پرورش بر مهدهای کودک حجت‌الاسلام احمدحسین  فلاحی سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در تشریح جزئیات نشست عصر نشست امروز (سه‌شنبه ۲۵ شهریور) این کمیسیون اظهار داشت: بعد از انتقاد مقام معظم رهبری نسبت به ضعف فرهنگ و پرورش در مهدهای […]

به گزارش جامعه نیوز:

 تاکید کمیسیون آموزش مجلس بر تولیت آموزش و پرورش بر مهدهای کودک

حجت‌الاسلام احمدحسین  فلاحی سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در تشریح جزئیات نشست عصر نشست امروز (سه‌شنبه ۲۵ شهریور) این کمیسیون اظهار داشت: بعد از انتقاد مقام معظم رهبری نسبت به ضعف فرهنگ و پرورش در مهدهای کودک، کمیسیون آموزش مجلس رسیدگی به وضعیت این مهدها را با حضور محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش و وحید قبادی دانا رئیس سازمان بهزیستی کشور در دستور کار گذاشت. 

وی افزود: بررسی‌های امروز کمیسیون آموزش مجلس نشان داد که فقط ۷ درصد مهدهای کودک زیر نظر سازمان بهزیستی اداره می‌شوند و این در حالی است که این سازمان بهزیستی اعلام کرد که برنامه‌های آموزشی و پرورشی در مهدهای کودک را زیر نظر دارد.

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس تصریح کرد: از میان ۹۳ درصد دیگر، درصد زیادی از مهدهای کودک زیر نظر آموزش و پرورش و بخشی دیگر خارج از نظارت این وزارتخانه است که متاسفانه هر نهاد و دستگاهی بدون ضابطه مهد کودک تأسیس کرده‌اند.

وی اظهار داشت: با تأکید کمیسیون آموزش بر تقویت بار آموزشی و پرورشی، مقرر شد کمیته‌ای برای تشخیص متولی مهدهای کودک به آموزش و پرورش تشکیل شود تا این روند شتاب زده نباشد. بر همین اساس نمایندگانی از بهزیستی، آموزش و پرورش، اعضای کمیسیون و مرکز پژوهش‌های مجلس برای تعیین تکلیف متولی مهدهای کودک تعیین شد.

 انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها