رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 199 خبر


  • چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۰ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 12 May

به گزارش جامعه نیوز:  تاکید رئیس دادگستری کرمانشاه بر سازش/ از ظرفیت بزرگان ایلات و عشایر استفاده شود به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، پرویز توسلی‌زاده رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه امروز به صورت سرزده از حوزه قضائی و فرمانده انتظامی بخش ماهیدشت بازدید و بر ارتباط خوب و موثر با مردم و حل مشکلات […]

به گزارش جامعه نیوز:

 تاکید رئیس دادگستری کرمانشاه بر سازش/ از ظرفیت بزرگان ایلات و عشایر استفاده شود

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، پرویز توسلی‌زاده رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه امروز به صورت سرزده از حوزه قضائی و فرمانده انتظامی بخش ماهیدشت بازدید و بر ارتباط خوب و موثر با مردم و حل مشکلات آن‌ها تأکید کرد.

توسلی‌زاده با حضور در دادگاه عمومی بخش ماهیدشت و دیدار با همکاران این مجموعه ضمن بررسی مشکلات همکاران این مجموعه  اعم از نیروی انسانی، مشکلات معیشتی و مواردی از این دست و صدور دستورات لازم و استماع گزارش عملکرد این حوزه قضائی توسط رئیس دادگاه این بخش، اظهار داشت: ارتباط معقول و متعارف با بزرگان ایلات و عشایر این منطقه می‌تواند ما را در مدیریت مشکلات کمک کند.

وی افزود: یکی از راه‌های اطلاع از مشکلات مردم و کمک به رفع آن‌ها استفاده از ظرفیت ریش‌سفیدان و نیز اعضای شورای روستا و نیز دهیاری‌هاست که با مردم در ارتباط هستند.

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه با توصیه به رئیس دادگاه و فرمانده انتظامی بخش ماهیدشت، خاطرنشان کرد: باید سه اصل را در دستور کار خود قرار دهید: شناسایی منشأ اختلافات و تلاش برای سازش در کوتاه‌ترین زمان ممکن در صورت بروز اختلاف با استفاده از ظرفیت‌های گفته شده، مدیریت اختلافات و در نهایت برخورد با جرائم مهمه. توجه و عمل به این سه اصل می‌تواند در حصول نتایج قابل توجه کمک کند.

وی یادآور شد: آنچه امروز در این حوزه قضائی مشاهده شد ارتباط خوب با مردم، پیشگیری از وقوع جرم، کنترل ورودی‌ها و نیز استفاده از ظرفیت‌های سازشی برای کمک به مصالحه بین مردم است که همه این موارد می‌توانند به عنوان الگوهایی مدنظر قرار گیرند.

این خبر را هم ببینید:  به روز رسانی| مربی تراکتور: برای صعود راهی جز برد نداریم/با تمرکز بالا به میدان می رویم

گفتنی است، در این دیدار رئیس کل دادگستری استان با مراجعین به دادگاه و نیز حوزه انتظامی به صورت رودررو گفت‌وگو کرد و شخصا به مشکلات برخی از مراجعین رسیدگی و دستور لازم را صادر کرد.

انتهای پیام/پ


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها