پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

تاکید دوباره رئیس پلیس بر ممنوعیت نگهداری و خرید و فروش سلاح گرم

به گزارش جامعه نیوز:

 تاکید دوباره رئیس پلیس بر ممنوعیت نگهداری و خرید و فروش سلاح گرم

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس سردار “حسین رحیمی” در جلسه شورای فرماندهان با تبریک عید سعید غدیر خم و با اشاره به اینکه وجود مبارک امام علی علیه السلام آیینه تمای نمای انسان کاملی است که باید در همه ابعاد اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و… الگوی عملی همه اعصار قرار گیرد، بیان داشت: غدیر خم روزی است که پیامبر مکرم اسلام رسالت خود را به اتمام رساندند و امیر المومنین علی علیه السلام را به اذن الهی به عنوان جانشین خود معرفی فرمودند.

وی افزود: این عید در حقیقت بزرگ ترین و عظیم ترین عید مسلمین است چراکه در این روز بر اساس آیات نورانی قرآن کریم خداوند متعال در خطاب به نبی مکرم اسلام می فرمایند  امروز دینتان را برای شما کامل و نعمت خود را برای شما تمام نمودم که این نشان دهنده عظمت و بزرگی این روز شریف است.

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به تحریم ها و دشمنی های ظالمانه آمریکای جهانخوار و ایادی مزدور آن با انقلاب و مردم عزیزمان، گفت: امروز بزرگترین مقابله با دشمنی بدخواهان و ددمنشان، خدمت مضاعف و بی دریغ به مردم و خادمی و نوکری این مردم قدرشناس است؛ که در این میدان نیروی انتظامی باید پیشتاز باشد.

این مقام ارشد انتظامی با تاکید بر اینکه خصم زورگویان و مجرمان و گردنکشان هستیم و اجازه نخواهیم داد کسی امنیت و آرامش مردم را به مخاطره بیندازد، عنوان داشت: پلیس مظهر امنیت و آرامش جامعه است که وجودش باید نوید بخش امنیت و آرامش برای مردم و ناامنی و تهدید برای اراذل و اوباش باشد.

این خبر را هم ببینید:  بودجه معاونت علمی ظرف ۱۰ سال فقط ۲ برابر رشد داشت/ اعتبارات معاونت مستقل از صندوق نوآوری است

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با تاکید بر اینکه نگهداری، خرید و فروش و استفاده از سلاح گرم ممنوع است، گفت: هر چند که در وقوع سرقت مسائل و موارد زیادی دخالت دارند باید در خصوص مقابله جدی با این مهم اقدامات لازم انجام شود چراکه حداقل سرقت هم قابل قبول نیست؛ از این رو باید عرصه را بر سارقان بیش از پیش تنگ نمائیم.

سردار رحیمی با تاکید بر اینکه حضور پلیس در جامعه باید ملموس و مشهود باشد، عنوان داشت: وجود هر عنصر نیروی انتظامی باید نوید بخش امنیت و آرامش و خدمتگزاری به مردم باشد.

وی با اشاره به اینکه کمک های مومنانه را با شعار کمک های مومنانه نذر حسینی را شروع کرده ایم، بیان داشت: مراسم بزرگ اهداء کمک های مومنانه پلیس پایتخت روز دوشنبه با حضور سردار اشتری فرمانده محترم ناجا انجام خواهد شد.

وی افزود: ما همه توان خود را بکار گرفته ایم و با خدای خود عهد بسته ایم که خادم و خدمتگزار مردم باشیم و در این راه همه تلاش و توان خود را بکار بسته ایم که در این مسیر کمک های مومنانه پلیس پایتخت نمونه ای از این موضوع است.

انتهای پیام/


LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *