رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 8 خبر


  • یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
  • الأحد ۲ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Sunday 20 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  تاکید بر اجرای پروتکل‌های بهداشتی در پروازها/ امکان تولید ۱۶ میلیون ماسک توسط سازمان بسیج به گزارش خبرگزاری فارس، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، سی و چهارمین جلسه کمیته اجتماعی- امنیتی و انتظامی مدیریت بیماری کرونا امروز در سالن پیامبر اعظم (ص) در محل وزارت کشور با حضور […]

به گزارش جامعه نیوز:

 تاکید بر اجرای پروتکل‌های بهداشتی در پروازها/ امکان تولید ۱۶ میلیون ماسک توسط سازمان بسیج

به گزارش خبرگزاری فارس، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، سی و چهارمین جلسه کمیته اجتماعی- امنیتی و انتظامی مدیریت بیماری کرونا امروز در سالن پیامبر اعظم (ص) در محل وزارت کشور با حضور حسین ذوالفقاری رئیس کمیته، ایرج حریرچی معاون کل وزارت بهداشت و علیرضا رئیسی معاون بهداشتی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی کشور برگزار شد.

ذوالفقاری رئیس کمیته اجتماعی- امنیتی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا با بیان اینکه  نیازمند اعمال قوانین سخت گیرانه در رعایت پروتکل های بهداشتی در کشور برای کنترل هر چه موثرتر این بیماری هستیم؛گفت: هر گونه بی احتیاطی در رعایت پروتکل های بهداشتی نظیر سفرهای غیر ضروری و عدم استفاده از ماسک باعث با شیوع دوباره این بیماری در کشور می شود.

معاون امنیتی وزیر کشور پس از استماع گزارش رئیس سازمان بسیج اصناف کشور از وضعیت تولید ماسک در کشور گفت: خوشبختانه با همت دستگاه‌های ذی ربط نظیر وزارت صمت و بهداشت و سازمان بسیج، امروز وضعیت ایده الی در حوزه تولید ماسک داریم که امید داریم این وضعیت مناسب در کشور با قدرت هر چه بیشتر تداوم یابد.

ذوالفقاری با اشاره به اینکه باید با به کارگیری مکانیسم های مختلف، تامین ماسک ارزان و با کیفیت را در اولویت برنامه هایمان قرار دهیم؛ گفت: ساماندهی تولید در حوزه قیمت ها و کیفیت نیاز اصلی است و باید در این حوزه با هماهنگی وزارت صمت و استانداردهای بهداشتی؛ نهایت دقت اعمال شود.

وی تاکید کرد: درخواست ما از وزارت صمت کمک به تقویت واحدها و کارگاههای تولید ماسک در کشور است که امروز با همت این کارگاهها روزانه ۱۶ میلیون ماسک در کشور تولید و توزیع می‌شود.

معاون امنیتی وزیر کشور در بخش دیگری از صحبت هایش به لزوم توجه بیش از پیش به اصول بهداشتی در پایانه های هوایی کشور اشاره کرد و گفت: نیازمند اعمال مقررات دقیق بهداشتی نظیر تهیه ماسک، مواد ضدعفونی در داخل هواپیماها برای مسافران هستیم.مسافرین هم لازم است  موارد بهداشتی و پروتکل ها را رعایت کنند.

رئیس کمیته اجتماعی امنیتی و انتظامی ستاد ملی اضافه کرد: در صورتی که ایرلاین ها اصول بهداشتی را رعایت نکنند با جریمه های مالی مواجه خواهند شد.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها