رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
  • الأحد ۶ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 18 April

به گزارش جامعه نیوز:  تأکید فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس بر بررسی موشکافانه تفاهم ایران و چین احمد راستینه مردم شهرکرد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به نشست عصر امروز مجمع عمومی فراکسیون مردمی انقلاب اسلامی مجلس گفت: در این جلسه که در صحن مجلس و به ریاست […]

به گزارش جامعه نیوز:

 تأکید فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس بر بررسی موشکافانه تفاهم ایران و چین

احمد راستینه مردم شهرکرد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به نشست عصر امروز مجمع عمومی فراکسیون مردمی انقلاب اسلامی مجلس گفت: در این جلسه که در صحن مجلس و به ریاست سیدمحمدرضا میرتاج‌الدینی نایب رئیس فراکسیون برگزار شد سند راهبردی توافق ایران و چین مورد بحث و بررسی قرارگرفت.

وی افزود: در این جلسه اعضای کمیسیون بر این نکته تأکید داشتند که این سند راهبردی باید به صورت دقیق و موشکافانه در کمیسیون‌های تخصصی مجلس مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

عضو فراکسیون مردمی انقلاب اسلامی مجلس اظهار داشت: اعضای کمیسیون بر این نکته اتفاق نظر داشتند که آغاز این توافق پایانی بر یکجانبه‌گرایی آمریکا است و می‌تواند تحریم‌های اقتصادی آمریکا را بی‌اثر کند.

راستینه خاطرنشان کرد:‌اعضای فراکسیون به این نکته اشاره داشتند که جمهوری اسلامی ایران امروز به آن سطح از قدرت رسیده که کشوری مثل چین حاضر است همکاری‌های خود را در سطح راهبردی با ایران ارتقا دهد.

وی افزود: همچنین اعضای کمیسیون بر این نکته تأکید داشتند که هر گونه قراردادی ذیل این توافق‌نامه امضا شود و برای کشور تعهدآور باشد باید طبق قانون اساسی به تصویب مجلس شورای اسلامی برسد.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  ارزیابی مثبت از مرحله آغازین طرح جدید محدودیت ها توسط قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها