رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹
  • السبت ۲ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 16 January
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  تأکید سخنرانان جلسه غیرعلنی مجلس بر تورم‌زا بودن لایحه بودجه ۱۴۰۰ ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: جلسه غیرعلنی امروز مجلس از ساعت ۸ صبح و به منظور بررسی ابعاد مختلف لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ آغاز شد. وی افزود: […]

به گزارش جامعه نیوز:

 تأکید سخنرانان جلسه غیرعلنی مجلس بر تورم‌زا بودن لایحه بودجه ۱۴۰۰

ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: جلسه غیرعلنی امروز مجلس از ساعت ۸ صبح و به منظور بررسی ابعاد مختلف لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ آغاز شد.

وی افزود: در این جلسه تعدادی از نمایندگان «محمدحسین حسین زاده بحرینی، سید شمس الدین حسینی، حمیدرضا حاجی بابایی و الیاس نادران» نقطه نظرات خود را پیرامون لایحه بودجه مطرح کردند.

نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: نقطه محوری صحبت‌های سخنرانان جلسه غیرعلنی امروز مجلس بر این بود که لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ با ۵۰ درصد کسری مواجه است و این کشور در سال آینده با یک ابرتورم مواجه خواهد ساخت.

ابوترابی خاطرنشان کرد: سخنرانان بر این نکته تأکید داشتند که این وضعیت ثروتمندان جامعه را ثروتمندتر و اقشار ضعیف را ضعیف‌تر خواهد کرد و باید این موضوع اصلاح شود.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌


این خبر را هم ببینید:  سردار حاجی‌زاده: بدون چشم‌داشت از صنعت خودروی کشور حمایت می‌کنیم

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها