رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹
  • السبت ۱۲ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Saturday 28 November
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  بی‌تعلقی به دنیا و قدرت تعامل با دانشجویان اندکی از سجایای مرحوم اژه‌ای بود به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، حجّت‌الاسلام محسن قمی معاون ارتباطات بین‌الملل دفتر رهبر انقلاب، در پیامی درگذشت حجّت‌الاسلام جواد اژه‌ای، نماینده رهبر انقلاب در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان ایرانی در اروپا و آمریکا را تسلیت گفت. […]

به گزارش جامعه نیوز:

 بی‌تعلقی به دنیا و قدرت تعامل با دانشجویان اندکی از سجایای مرحوم اژه‌ای بود

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، حجّت‌الاسلام محسن قمی معاون ارتباطات بین‌الملل دفتر رهبر انقلاب، در پیامی درگذشت حجّت‌الاسلام جواد اژه‌ای، نماینده رهبر انقلاب در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان ایرانی در اروپا و آمریکا را تسلیت گفت.

متن پیام حجّت‌الاسلام قمی بدین شرح است:

انا لله وانا الیه راجعون 
خبر فقدان اندیشمند متعهد ونویسنده دردمند و استاد توانمند، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر جواد اژه ای، نماینده حضرت امام خمینی و مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمنهای اسلامی  دانشجویان ایرانی در اروپا و آمریکا، خبری نیست که در باور ما بگنجد. 

کرامت و بزرگواری، حسن خلق، بی تکلفی، بی تعلقی به دنیا، بصیرت و تیزبینی، حلم و بردباری، قدرت تعامل با دانشجویان و دانشگاهیان، توان علمی و تدریس در رشته های تخصصی  و انگیزه و نشاط فراوان، در چندین دهه، برای خدمت به انقلاب اسلامی، بخشی اندک از سجایای اوست که میراث دار خاندان فقاهت و روحانیت بود. 

خاطرات سفر و حضور مکرر و صمیمی او طی سالیان متمادی در جمع دانش آموزان نخبه، دانشجویان و انجمنهای اسلامی دانشجویان در کشورهای مختلف  و فارغ‌التحصیلان اگر به رشته تحریر در آید، درسهایی تحسین برانگیز و آموزنده و تجربیاتی گرانسنگ برای طلاب جوان و دانشجویان عزیز خواهد بود.  

ضمن عرض تسلیت به محضر مقام معظم رهبری و خانواده و فرزندان و بستگان ایشان و دانشجویان و دوستداران آن عزیز سفر کرده، از خداوند شکور برای ایشان رحمت و غفران واسعه وحشر با اولیا ءخودش مسالت دارم.

عاش سعیدا و مات سعیدا.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها