رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 13 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  بیش از ۸۰۰ هزار درخت مثمر با هدف کمک به نیازمندان غرس شد به گزارش خبرنگار تشکل های دانشگاهی خبرگزاری فارس، گردهمایی فعالین نخستین دوره پویش ملی درخت یاری با حضور مدیر عامل بیناد علوی، مسئول عملیات جهادی سازمان بسیج دانشجویی و جمعی از جهادگران و گروه های جهادی برگزار شد.  […]

به گزارش جامعه نیوز:

 بیش از ۸۰۰ هزار درخت مثمر با هدف کمک به نیازمندان غرس شد

به گزارش خبرنگار تشکل های دانشگاهی خبرگزاری فارس، گردهمایی فعالین نخستین دوره پویش ملی درخت یاری با حضور مدیر عامل بیناد علوی، مسئول عملیات جهادی سازمان بسیج دانشجویی و جمعی از جهادگران و گروه های جهادی برگزار شد. 

محسن منصوری مدیرعامل بنیاد علوی طی سخنانی در این نشست گفت: موضوعات مرتبط با محیط زیست از مسائلی است که در گروه‌های جهادی کمتر به آن توجه کردیم؛ یکی از مسائلی که در پویش درخت یاری رخ داد بحث گره زدن بحث معیشت نیازمندان و مردم با محیط زیست بود. 

وی اظهار داشت: ما در بنیاد علوی به دنبال طراحی مدل‌هایی هستیم که بتوانیم کاری کنیم که خانواده های جامعه هدف ما توانمند شوند. گروه های جهادی هم چنین موضوعی را پیگیری می‌کنند. 

منصوری تصریح کرد: ما در گروه های جهادی در کنار هم تجربه کارهای موردی مانند توزیع اقلام رایگان به نیازمندان را داشتیم؛ اما در این پویش حدود ۳۰۰  گروه جهادی یک کار هماهنگ را برای کمک به معیشت نیازمندان انجام دادند و این می تواند الگویی باشد برای برنامه‌های جهادی. 

مدیرعامل بنیاد علوی اظهار داشت: بیش از ۸۰۰ هزار درخت در این پویش کاشته شد در زمین‌هایی که در اختیار جهادگران قرار گرفت که انشالله عواید آن در اختیار نیازمندان قرار خواهد گرفت. 

به گزارش فارس، پویش «درخت یاری» تلاش می‌کند با درختکاری و حفظ محیط زیست، مشکلات معیشتی ساکنان مناطق محروم را بر طرف کند. 

بسیج دانشجویی و بنیاد علوی اخیراً با امضای تفاهم نامه ای تصمیم گرفتند با اجرای طرح کاشت درخت مثمر در مناطق محروم به توانمندسازی نیازمندان کمک کنند.

این خبر را هم ببینید:  ماجرای ارزشیابی و اعتبارسنجی مدارک تحصیلی خارج از کشور

صادق مفرد مسئول عملیات جهادی سازمان بسیج دانشجویی در حاشیه این مراسم گفت: بسیج دانشجویی و گروه‌های جهادی دانشجو از پویش درخت یاری استقبال کرده و ۵۰ هزار درخت از سوی گروه های جهادی ۱۲ دانشگاه کشور تا کنون کاشته شده  است.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها