پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
بیشترین و غیرکارشناسی‌ترین تغییرات مربوط به وزارت کشور است - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

بیشترین و غیرکارشناسی‌ترین تغییرات مربوط به وزارت کشور است

به گزارش جامعه نیوز:

 بیشترین و غیرکارشناسی‌ترین تغییرات مربوط به وزارت کشور است

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، مصطفی طاهری نماینده مردم زنجان در مجلس شورای اسلامی امروز (سه‌شنبه ۳ تیر) پس از گزارش وزیر کشور در جلسه علنی مجلس اظهار داشت: متاسفانه بیشترین و غیرکارشناسی‌تـرین تغییرات در دولت‌ها مربوط به وزارت کشور است که اغلب این تغییرات غیرتخصصی بوده و از دیگر نقاط مامور شدند که آسیب‌های زیادی به کشور واراد کردند.

وی افزود: استانداران، فرمانده میدان هستند در حالی که عموما غیربومی و غیرتخصصی ستند.

نماینده مردم زنجان در مجلس گفت:‌عدم توسعه یکنواخت در استان‌ها مشکلاتی را به وجود آورده است چرا که اعتبارات یکنواخت توزیع نشده و برخی نقاط استان‌ها پیشرفت داشته و برخی نقاط محروم هستند.

طاهری با انتقاد از قاچاق بسیاری از کالاهای یارانه‌ای در مرزها گفت: وقتی ظرفیت دارویی در کشور ۳۰ درصد افزایش پیدا کرده ولی افزایش مصرفی در کشور وجود ندارد مشخص اصت که این موضوع قاچاق می‌شود و به جایی می‌رود.

وی درباره پروژه‌های استانی و عمرانی گفت: بیشتر این پروژه‌ها تطابق سازی آنها با شعار سال و برای ارائه گزارش است.

نماینده مردم زنجان در مجلس با اشاره به وجود برخی زمزمه‌ها درباره افزایش نرخ بنزین گفت: مجلس دیگر اجازه این کار را نخواهد داد و اجازه نمی‌دهیم کالاهای اساسی و استراتژیک بدون اجازه مجلس گران شود و حتما مجلس باید در جریان امور باشد.

طاهری  در پایان خاطرنشان کرد: امنیت شغلی دهیاران در کشور بسیار هم است که باید به آن رسیدگی کرد.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  هشت سال فرصت‌سوزی را نمی‌توان یک‌شبه جبران کرد