رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 22 خبر


  • شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹
  • السبت ۱۹ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Saturday 5 December
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  بیانیه نمایندگان مجلس در محکومیت هتک حرمت پیامبر اسلام(ص) توسط مکرون به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، بیش از ۲۴۰ نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی طی بیانیه‌ای اظهارات رئیس جمهور فرانسه در هتک حرمت به پیامبر گرامی اسلام(ص) را محکوم کردند.  به گزارش فارس، متن این بیانیه به شرح زیر […]

به گزارش جامعه نیوز:

 بیانیه نمایندگان مجلس در محکومیت هتک حرمت پیامبر اسلام(ص) توسط مکرون

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، بیش از ۲۴۰ نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی طی بیانیه‌ای اظهارات رئیس جمهور فرانسه در هتک حرمت به پیامبر گرامی اسلام(ص) را محکوم کردند. 

به گزارش فارس، متن این بیانیه به شرح زیر است:

« یُرِیدُونَ لِیُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ»‌ همه دنیا در روزهای اخیر شاهد آن بودند که دولت فرانسه چگونه با حمایت از عمل ضد انسانی یکی از نشریات این کشور در توهین وقیحانه به ساحت مقدس فخر کائنات پیامبر اعظم، حضرت محمد مصطفی (ص) ماهیت اهریمنی خود را اثبات کرد.

دشمنی سران کفر با پیام روشنی بخش اسلام سابقه‌ای دیرینه دارد و کافران همواره برای پوشاندن ضعف و زبونی و حقارت خود در برابر پیام روشن و رهایی بخش پیامبران الهی از شیوه نخ‌نمای تمسخر استفاده می‌کردند.

این فاجعه نتیجه فاحش تفکر مدرنی است که دولتمردان فرانسوی را تحت سیطره خود درآورده و برای آنان ارمغانی جز شبیه‌تر شدن به جوامع غیرانسانی نداشته است.

ادامه دارد …


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها