رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
  • الإثنين ۰ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 12 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  بوستان های منطقه ۲ ایمن سازی شد به گزارش گروه شهری خبرگزاری فارس علی اکبر کریمی پور، معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۲ با اعلام این خبر گفت:  منطقه ۲ با دارا بودن بیش از ۲۰۰بوستان منطقه ای و فرامنطقه ای از سرانه فضای سبز مناسبی برخوردار است که […]

به گزارش جامعه نیوز:

 بوستان های منطقه ۲ ایمن سازی شد

به گزارش گروه شهری خبرگزاری فارس علی اکبر کریمی پور، معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۲ با اعلام این خبر گفت:  منطقه ۲ با دارا بودن بیش از ۲۰۰بوستان منطقه ای و فرامنطقه ای از سرانه فضای سبز مناسبی برخوردار است که در فصل تابستان به صورت فضاهای فرامنطقه ای عمل کرده و میزبان شهروندان تهرانی و گردشگران می شود.

وی افزود: بدین منظور طرح ساماندهی و بهسازی بوستان ها در دستور کار قرار گرفت و با هماهنگی شهرداران نواحی و اداره فضای سبز بوستان هایی که نیاز به بهسازی داشتند شناسایی و درقالب  طرح ایمن سازی اجرا شد.

کریمی پور افزود: در این طرح بهسازی زمین بازی کودکان، فضاهای ورزشی،  مبلمان شهری و همچنین تجهیزات عمومی بوستان ها انجام شد.

معاون شهردار منطقه۲ گفت: با توجه به نقش روشنایی در ارتقای ایمنی و امنیت در فضاهای عمومی و بوستان ها ، ضمن بررسی ایمنی پایه چراغ ها، نواقص روشنایی بوستان ها رفع شد.

وی در ادامه به ضدعفونی مستمر امکانات وتجهیزات عمومی بوستان ها اشاره کرد و گفت: به منظور حفاظت از سلامت شهروندان در برابر بیماری کوئید ۱۹، پس از باز گشایی بوستان ها، شستشو و ضد عفونی المان های بوستان ها از جمله نیمکت ها، سرویس های بهداشتی، آبخوری و فضای ورزشی و بازی کودکان به صورت مستمر انجام می شود.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  آیت‌الله یزدی: شرعاً موظف به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی هستیم/ زنده نگه‌ داشتن یاد امام حسین(ع) تعطیل‌بردار نیست

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها