رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 12 خبر


  • جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹
  • الجمعة ۱۸ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Friday 4 December
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  بودجه شرکت‌های دولتی در مجلس یازدهم مانند لایحه بودجه کشور بررسی می‌شود محمدرضا صباغیان نماینده بافق در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: قرار است بودجه شرکت‌های دولتی براساس تکلیف قانونی یک ماه زودتر از لایحه بودجه کل کشور به مجلس داده شود. ولی مجلس یازدهم […]

به گزارش جامعه نیوز:

 بودجه شرکت‌های دولتی در مجلس یازدهم مانند لایحه بودجه کشور بررسی می‌شود

محمدرضا صباغیان نماینده بافق در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: قرار است بودجه شرکت‌های دولتی براساس تکلیف قانونی یک ماه زودتر از لایحه بودجه کل کشور به مجلس داده شود. ولی مجلس یازدهم بنا دارد در مورد بررسی بودجه شرکت‌های دولتی کاری اساسی انجام دهد.

وی افزود: معتقدم که همان زمان بررسی و دقت که برای لایحه بودجه کل کشور قائل می‌شویم حتماً برای بودجه شرکت‌های دولتی در نظر بگیریم چرا که این بودجه دو سوم بودجه کل کشور است و نیازمند بررسی ریز به ریز و جز به جز بندهای بودجه است.

نماینده بافق در مجلس درباره اصلاح ساختار بودجه هم گفت: با آنکه باید این بودجه و ساختار آن اصلاح جدی شود ولی کاری که اخیراً مجلس در این باره انجام داده است طرحی کلی‌گویی است که نمی‌تواند مشکلات بودجه را حل کند.

وی خاطرنشان کرد: متأسفانه در اصلاح ساختار بودجه‌ای که روز گذشته در مجلس تصویب شد به هیچ وجه به بودجه شرکت‌های دولتی پرداخته نشده است. ضمن اینکه پیشنهادی که برای فروش نفت در این اصلاح ساختار بودجه صورت گرفت می‌تواند موجب ایجاد رانت در فروش شود.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها