رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹
  • السبت ۹ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 23 January
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  بودجه سال آینده تورم‌زا است/ بودجه اشتغالزا نیست حجت‌‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به لایحه بودجه ۱۴۰۰ گفت: در بودجه سال آینده جرائم راهنمایی و رانندگی ۲ درصد افزایش می‌یابد. وی افزود: همچنین در این بودجه […]

به گزارش جامعه نیوز:

 بودجه سال آینده تورم‌زا است/ بودجه اشتغالزا نیست

حجت‌‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به لایحه بودجه ۱۴۰۰ گفت: در بودجه سال آینده جرائم راهنمایی و رانندگی ۲ درصد افزایش می‌یابد.

وی افزود: همچنین در این بودجه ۱۰۰ میلیارد تومان برای اجرای قانون حمایت از معلولان در نظر گرفته شده که اعتبار آن از محل افزایش هزینه پیامک‌های مخابراتی تأمین می‌شود که بر این اساس ۱۰ ریال به هزینه هر پیامک اضافه می‌شود و منابع حاصل برای اجرای قانون حمایت از معلولان در سال آینده هزینه خواهد شد.

عضو هیأت رئیسه مجلس اظهار داشت: در بودجه ۱۴۰۰ منابع حاصل از اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها ۲۶۰ هزار میلیارد تومان است که از این میان ۴۲ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان آن به پرداخت یارانه نقدی تخصیص می‌یابد و ۳۱ هزار میلیارد تومان آن برای پرداخت یارانه معیشتی هزینه می‌شود.

سلیمی خاطرنشان کرد: در سال ۱۴۰۰ افزایش حقوق‌ها ۲۵درصد خواهد بود و حقوق‌هایی تا سقف ۴ میلیون تومان در ماه از پرداخت مالیات معاف خواهند شد.

وی افزود: به طور کل بودجه سال ۱۴۰۰ تورم‌زا و باعث افزایش نقدینگی می‌شود و از سوی دیگر این بودجه اشتغالزا نیست.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  امیر شیخ: دانشگاه افسری امام علی(ع) الگوی سایر دانشگاه‌های نیروهای مسلح است

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها