پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
به روز رسانی| گل محمدی: بازی را بردیم و نمی توانم بگویم از داور راضی نبودیم/ باشگاه مشکلات را حل کند - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

سرخط اخبار روز

به روز رسانی| گل محمدی: بازی را بردیم و نمی توانم بگویم از داور راضی نبودیم/ باشگاه مشکلات را حل کند

به گزارش جامعه نیوز:

 به روز رسانی| گل محمدی: بازی را بردیم و نمی توانم بگویم از داور راضی نبودیم/ باشگاه مشکلات را حل کند

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، یحیی گل محمدی پس از برتری یک بر صفر پرسپولیس در دربی ۹۵ پایتخت اظهار داشت: دربی همیشه حساسیت های خاص خودش را دارد. بازی سنگینی برای هر دو تیم بود. موقعیت های زیادی دیده نشد و بیشتر درگیری‌های فیزیکی بود. هر دو تیم در کار دفاعی خوب بودند. ما هم توانستیم از فرصت‌هایمان به خوبی استفاده کنیم و در نهایت برنده شدیم. از بازیکنان تشکر می‌کنم مشکلات زیادی داریم و امیدواریم باشگاه نسبت به حل مشکلات توجه بیشتری کند.

وی در باره مشکلات مالی پرسپولیس گفت: زیاد نمی‌خواهم در مورد بحث های مالی که درون خانوادگی است صحبت کنم اما امیدوارم همان گونه که بچه‌ها از  جان خود مایه می‌گذارند ارکان باشگاه هم زحمت کشیده و این مشکلات را حل کنند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس  درباره اعتراض‌های متوالی بازیکنان و کادر فنی دو تیم با یکدیگر و با تیم داوری توضیح داد: بخشی از این مشکلات به حساسیت بازی بازمی‌گردد و بخشی از آن هم مربوط به نبود تماشاگران در باشگاه است. در این شرایط هر حرفی بزنیم صدایش بیش از اندازه می‌پیچد. امسال این موضوع مقداری بیشتر شده، هم باید عملکرد خودمان را اصلاح کنیم و هم باید داوری با مدیریت بیشتری این مسائل را کنترل کند.

گل محمدی ادامه داد: در کل بازی سنگینی بود و قضاوت کردن برای داور با این اعتراض‌ها سخت می‌شود. باید در تمام تیم‌ها آرامش باشد ولی ما نمی‌توانیم ساکت باشیم توجه نکنیم زیرا هر تیمی سروصدای بیشتری داشته باشد، امتیاز بیشتری هم می‌گیرد.

این خبر را هم ببینید:  آیا قانون پایانه‌های فروشگاهی دور زده خواهد شد/ سیاست گذاری برای انحراف در شفافیت و نظارت

وی تصریح کرد: در بعضی از صحنه‌ها نظرات ما با نظرات داور متفاوت بود. 

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد میزان رضایت خود از عملکرد محمدرضا اکبریان در این مسابقه گفت: ما بازی را بردیم و نمی‌توانم بگویم راضی نبودیم اما خیلی در خیلی از صحنه‌ها نظر ما با نظر داور فرق می‌کرد. باید فیلم‌های مسابقه را ببینیم، اما به هر حال بازی سنگینی بود و باید به تیم داوری خسته نباشید می‌گویم.