رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۷ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 19 May

به گزارش جامعه نیوز:  به روز رسانی| مربی تراکتور: برای صعود راهی جز برد نداریم/با تمرکز بالا به میدان می رویم به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، رسول خطیبی در نشست خبری پیش از مسابقه با شارجه امارات در لیگ قهرمانان آسیا  شرکت نکرد و حمید عبدالهی دستیارش را به نشست فرستاد که وی اظهار […]

به گزارش جامعه نیوز:

 به روز رسانی| مربی تراکتور: برای صعود راهی جز برد نداریم/با تمرکز بالا به میدان می رویم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، رسول خطیبی در نشست خبری پیش از مسابقه با شارجه امارات در لیگ قهرمانان آسیا  شرکت نکرد و حمید عبدالهی دستیارش را به نشست فرستاد که وی اظهار داشت: به باشگاه شارجه بابت صعود تبریک می‌گویم. در مورد بازی فردا باید بگویم درتمامی مسابقاتی که انجام دادیم تمرکزمان روی تیم خودمان باشد و کار سختی بود زیرا به فاصله هر سه روز یکبار باید بازی کنیم. به بازیکنان در همه گروه ها فشار آمد. فقط فرصت داشتیم که تمرکز روی ریکاوری کنیم. شاید بتوانیم اصلاحات را با کارهای تئوری انجام بدهیم.

وی افزود : برای هواداران فهمیم و مردم تلاش می‌کنیم و فردا برای صعود به مرحله بعد راهی جز برد نداریم و هم قسم شده‌ایم برنده شویم. به بازیکنان تیم‌مان ایمان کامل داریم. با تمام وجود تلاش کرده‌ایم و بازهم این کار را انجام خواهیم داد. با تمرکز بالا فردا برای برد به میدان می‌رویم تا به مرحله بعدی صعود کنیم با توجه به اتفاقاتی که در گروه‌های دیگر رقم می‌خورد.

ادامه دارد…


این خبر را هم ببینید:  بازدید سرزده رئیس کل دادگستری تهران از حوزه قضایی قرچک

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها