پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
به بهانه گرامیداشت هفته بسیج - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

به بهانه گرامیداشت هفته بسیج

به گزارش جامعه نیوز:

 به بهانه گرامیداشت هفته بسیج

خبرگزاری فارس؛ یادداشت ـ علیرضا نظری نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی: اسلامی تحقق انقلاب اسلامی به عنوان بزرگترین تحول دوران معاصر دو دستاورد بزرگ به همراه داشت: اولین آن تاسیس نظام اسلامی و دومین دستاورد بزرگ آن تاسیس شجره طیبه بسیج است که در صدر دستاوردهای انقلاب اسلامی قرار دارد.

تردیدی نیست که حضرت امام خمینی رحمت الله علیه، با در نظر گرفتن شرایط ساختاری و تاریخی کشور و با توجه به مفهوم واژه بسیج، مواردی دیگر را نیز که شامل وحدت و وفاق ملی می شود، در نظر داشته و با این مترادف سازی بدنبال ایجاد اتحادملی بوده است.

با تشکیل نیروی مردمی بسیج، ماموریت ها و وظایف سنگینی بر دوش آن گذارده شد تا در خیابان انقلاب اسلامی، بدون توقف و با آگاهی از وضعیت موجود در سایه پر برکت ولایت فقیه حرکت کند.

به نظر می رسد با برنامه ریزی دراز مدت و آینده نگری، جوانگرایی و توجه به نیروی پرظرفیت و با استعداد بسیج، و تربیت نیروهای متخصص و کارآمد،و همچنین عمق بخشی به باورها و اندیشه های دینی و معرفتی و افزایش آگاهی و بصیرت در بین نیروها، می توان برای این نیروی عظیم مردمی، پشتوانه سازی و برای محفاظت از ارزشها و پاسداری از انقلاب اسلامی به توان ویژه آن تکیه کرد.

از آنجا که رهبر فرزانه انقلاب اسلامی  همواره به رویش ها و تربیت انسانهای شایسته در این نهاد انقلابی تاکید داشته اند، لازم است با الگوسازی برای جوانان، بر شناسایی، جذب و آموزش نیروها تاکید شود تا با پشتوانه سازی برای نیروهای بسیجی موجود، یکی از نیازهای اساسی شجره طیبه بسیج را برای آینده ، تامین کرد.

این خبر را هم ببینید:  تجمع جمعی از معلمان نهضت سوادآموزی مقابل مجلس

اینجانب، به عنوان نماینده مردم دیار معمار کبیر انقلاب،حضرت امام خمینی رحمت الله علیه، با تبریک ویژه هفته بسیج ، بسیار خرسند و مفتخرم که از این نیروی مقتدر به عنوان پایگاهی اصیل در شهرها و روستاها برای حفظ ارتباط مستمر و موثر با اقشار مختلف مردم یاد کنم و امیدوارم همچون گذشته، مردم عزیز ایران اسلامی با تکیه بر آرمانهای بسیج تحت فرمان ولی فقیه، انسجام و اتحاد لازم را بیش از گذشته در بین قشرهای مختلف جامعه گسترش دهند و تا نیروی عظیم و پر ظرفیت بسیج در حل مشکلات اساسی جامعه نقش محوری ایجاد نمایند.

انتهای پیام/