پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
به‌کارگیری فناوری‌های نوین در نظام مالیاتی - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

سرخط اخبار روز

به‌کارگیری فناوری‌های نوین در نظام مالیاتی

به گزارش جامعه نیوز:

 به‌کارگیری فناوری‌های نوین در نظام مالیاتی

به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان به نقل از روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی استان سمنان، جواد انوری در دیدار با نماینده مردم سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی به تشریح آخرین وضعیت مالیاتی در استان پرداخت و عنوان کرد: وضعیت وصول مالیات در سال گذشته روند بسیار خوبی را داشته که مرهون تلاش و جدیت کارکنان خدوم و پاک‌دست این اداره کل هستیم.

مدیرکل امور مالیاتی استان سمنان ادامه داد: در شرایط سخت کرونا کارکنان این اداره کل همواره با جدیت و پشتکار در محل کار خود حضور داشته و با ایثار و از خودگذشتگی در راه تحقق سیاست‌های سازمان امور مالیاتی کشور گام برداشته‌اند.

انوری با اشاره به هوشمند سازی نظام مالیاتی و پیاده‌سازی طرح جامع مالیاتی در کشور گفت: هدف از اجرای طرح جامع مالیاتی هوشمندساز، به‌کارگیری فناوری‌های نوین در نظام مالیاتی و ایجاد نظام جامع اطلاعات مالیاتی هوشمند در سطح کشور است و اجرای کامل این طرح موجب افزایش رضایتمندی مؤدیان مالیاتی و جلوگیری از فرار مالیاتی می‌شود.

وی تصریح کرد: امروز عدالت مالیاتی بیش از پیش مورد توجه نظام مالیاتی بوده و با ایجاد نظام مالیاتی شفاف و منصف موجبات رضایتمندی مؤدیان مالیاتی فراهم شده است.

مدیرکل امور مالیاتی استان سمنان با اشاره به اینکه وصول مالیات باید توأم با اصول باشد بر لزوم رضایتمندی مردم در امر پرداخت مالیات و برقراری عدالت اجتماعی تأکید کرد.

انتهای پیام/۷۴۰۰۷/ز/م/


این خبر را هم ببینید:  انجام ۴ هزار پیوندک سرشاخه‌های گردو در ملایر