رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 7 May

به گزارش جامعه نیوز:  به‌روزرسانی/ گل‌محمدی: مقتدرانه به عنوان تیم اول از گروه صعود کردیم به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، یحیی گل‌محمدی پس از برتری ۴ بر ۲ پرسپولیس مقابل الریان قطر در نشست خبری اظهار داشت: باید از مسئولان برگزاری مسابقات، فدراسیون و مردم هند به خاطر میزبانی خوب شان از ما تشکر کرده […]

به گزارش جامعه نیوز:

 به‌روزرسانی/ گل‌محمدی: مقتدرانه به عنوان تیم اول از گروه صعود کردیم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، یحیی گل‌محمدی پس از برتری ۴ بر ۲ پرسپولیس مقابل الریان قطر در نشست خبری اظهار داشت: باید از مسئولان برگزاری مسابقات، فدراسیون و مردم هند به خاطر میزبانی خوب شان از ما تشکر کرده و برای آنها آرزوی موفقیت کنم. با کسب امتیازهای خوب، مقتدرانه به عنوان تیم اول از گروه صعود کردیم.

وی ادامه داد: زحمات زیادی برای این صعود کشیده شد. از تمام افراد زحمت کش مثل مسئولان باشگاه و همچنین هواداران به دلیل حمایت شان به ویژه بازیکنان باغیرت مان که با وجود تمام مشکلات مردانه جنگیدند، تشکر می‌کنم. بازیکنانم برای شادی دل هواداران مان همه کار کرده، جانفشانی و ایثار کردند.

سرمربی پرسپولیس ادامه داد: در این شرایط آب و هوایی و سختی زیادی که متحمل شدیم با تمام وجود کار کردند. به همه بازیکنان خسته نباشید و خدا قوت می گویم. بازی با الریان  هم زیبا و پرگل بود که هر که آن را دید لذت برد.  خیلی خوب توانستیم امروز گردش توپ داشته و توپ را به جریان اندازیم. بازی پویا و پرتحرکی انجام دادیم.


این خبر را هم ببینید:  کاپیتان چلسی: باید در ضربات آخر بهتر کار می کردیم/می توانستیم بیشتر گل بزنیم

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها